S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

TROPICAL ISLANDS - Krausnick-Gross Wasserburg

starstarstarstar
Vlastní
snídaně Bez stravy
od 1 970 Kč za osobu / 1 noc
vybrat balíček
Krausnick-Gross Wasserburg
UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vesnice Krausnick-Groß Wasserburg v Braniborsku a na severu je obklopena jezery Köthener See, Pichersee, Triftsee, Mittelsee, Schwannen, Großer Wehrigsee a Schibingsee. Jihovýchodně se nacházejí rybníky Inselteich, Sommerteich, Spreeteich, Moorteich, Gänseteich, Schnepfenteich, Birkenteich, Schäferteich, Sandteich, a Waldteich. Pouhých 7 km od obce se je vyhlášené letovisko Tropical Islands a pokud uvažujete o exotické dovolené, Tropický ostrov Vám nabídne vyžití pro celou rodinu i jednotlivce všech věkových kategorií.

hodnocení
9,5 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Zhruba 60 km jižně od Berlína (kousek od dálnice, cca 290 km od Prahy), v oblíbeném Spreewaldu, se nachází obrovská hala, která je 360 metrů dlouhá, 210 metrů široká a 107 metrů vysoká. Více než 100 000 m² vnitřních a venkovních dobrodružných prostor.
Tropical Islands "Tropický ostrov" byl otevřen v roce 2004.
Průměrná teplota vzduchu se tady pohybuje okolo 26 ºC. Exotický svět je otevřen po celý rok nonstop s výjimkou Štědrého dne 24. prosince, saunový svět je otevřen denně od 9:00 do 24:00 hodin. V hale jsou živé tropické rostliny a zvířata.

AKČNÍ NABÍDKA

ALOHA OHANA! - VYZKOUŠEJTE pohodlí nových pokojů OHANA KOMFORT PLUS

● EXOTICKÁ DOVOLENÁ VE STŘEDNÍ EVROPĚ
● UBYTOVÁNÍ 1 NOC = KOUPÁNÍ 2 DNY

URČITĚ OCENÍTE

Proč TROPICAL ISLANDS?
- pravá exotická dovolená ve Střední Evropě - pouze 60 km od Berlína. Autem cestu z Prahy zvládnete za cca 3 hodiny.
- desítky atrakcí pro celou rodinu na jednom místě
- ubytování přímo v areálu nabízí možnost být 24 hodin v centru dění
- klidnější ubytování mimo areál v mobilních domech v separátním venkovním areálu kempu (denní kyvadlová doprava do areálu)

KDE BUDETE SPÁT

a) STAN pro 2 osoby (min. obsazení: 1 dospělý a 1 platící dítě do 14,99 let)
b) STAN pro 4 osoby (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let). Tento typ není dostupný pro pobyt ze soboty na neděli.

STANY - Safari jsou umístěny v hale Tropical Islands jsou vybaveny matracemi, polštáři a lehkými peřinami vč. povlečení. V blízkosti jsou společné sprchy a toalety. Matrace ve stanech jsou oddělené a nejdou dát k sobě kvůli stojně (konstrukční tyči) k sobě. Není zde možné dát ani dětskou postýlku.

Stany nemají z bezpečnostních důvodů elektrické napájení. Vzhledem k tomu, že stany nemají klimatizaci upozorňujeme na možnost vyšší teploty. Dále upozorňujeme, že Tropical Islands tvoří živá příroda vč. rostlin a různých živočichů vč. hmyzu.
V salonu Bora Bora, v Lagoon Baru a Tropické zahradě najdete nabíjecí stanice pro mobilní telefony.

c) POKOJ PREMIUM: 2 - lůžkový pokoj
d) RODINNÝ POKOJ PREMIUM: 4 - lůžkový pokoj
(může být i patrová postel). Tento typ není dostupný pro pobyt ze soboty na neděli. (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let)

Všechny pokoje PREMIUM mají vlastní Spr.+WC, TV, fén, klimatizace, minilednice, kávový a čajový servis. Nachází se v různých částech areálu (např. v laguně, v jižním tropickém moři, v deštném pralese, aj). Leží v centru haly a proto nemůžeme zaručit klid hotelového pokoje. Zejména v pátek a o víkendech zde vládne noční život až do pozdních nočních hodin.

e) WOODLAND HOME pro max. 4 osoby (dříve MOBILHOME)
Obývací prostor: cca 35 m2, pro max. 4 osoby, 2 ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s americkou kuchyní (nádobí, lednička, sporák, myčka, mikrovlnná trouba s grilem, kávovar, konvice), Spr.+WC, TV, Wi-Fi, topení, el. gril na terase (v zimě na ověření). Slouží k celoročnímu užívání (je vytápěný).
Povoleno 1 dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA (příp. dětská postýlka za poplatek).

Woodland home leží v areálu Ferienhaus-Park, mimo halu Tropical Islands (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus). Děti do 18 let musí být ubytování ve Woodland home v doprovodu dospělé osoby.

NOVINKA - ubytování v nové části OHANA v polynejsko-havajském stylu:
f) POKOJ KOMFORT PLUS: 2 - lůžkový pokoj
g) RODINNÝ POKOJ KOMFORT PLUS: 4 - lůžkový rodinný pokoj
1 pokoj s manželskou postelí, druhý pokoj s palandou (spodní lůžko je větší pro 2 osoby). Tento typ není dostupný pro pobyt ze soboty na neděli. (min. obsazení: 2 dospělí a 1 platící dítě do 14,99 let)

Všechny pokoje KOMFORT PLUS se nachází v jihovýchodní části přímo u haly Tropical Islands, propojené s halou spojovací chodbou. Pokoje mají klasické venkovní okno (s čerstvým vzduchem).
Pokoje mají vlastní Spr.+WC, TV, kávový a čajový servis, minilednice, klimatizace, fén, Wi-Fi.


Prostory Tropical Islands jsou ve většině případů bezbariérové (vč. toalet) a některé Woodland Home jsou také bezbariérové. Zaměstnanci areálu jsou připraveni pomoci (prosíme, zadejte požadavek o pohybové indispozici do rezervace).

FORMA STRAVY

STANY a POKOJE: bufetová snídaně.

WOODLAND HOME: bez stravy.
Možnost dokoupení snídaní (formou bufetu, podávané v budově Tropical Islands - cca 20 min pěšky nebo jezdí bus) za doplatek v CK.
Možnost zakoupení na místě snídaňových sendvičů a kávy v pekárně na venkovní ploše areálu kempu.

Možnost dokoupení obědů a večeří v gastronomických zařízeních na místě za poplatek.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Stany a pokoje Premium/Komfort Plus a Woodland Home:
Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA (až po obsazení všech lůžek ve stanu nebo pokoji).

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro ubytování ve STANECH a pokojích PREMIUM a pokojích KOMFORT PLUS
Sleva 3=2
s nástupem v neděli, pondělí, úterý v termínech:
07.01. - 18.01.24
25.02. - 15.03.24
02.06. - 20.06.24
09.09. - 19.09.24
10.11. - 05.12.24


Sleva pro ubytování v
WOODLAND HOME
Sleva 10% za vč. nákup do 29.2.2024
ve všech termínech.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Tropical Islands je rozdělen do několika sektorů, všem věkovým kategoriím může nabídnout to, po čem nejvíce touží na exotické dovolené. Jižní tropické moře s 200 m dlouhou pláží, kouzelnou lagunu s jeskyní, vodopádem a s vířivkami, tobogánový a skluzavkový svět, dětský klub Tropino, tropický prales, saunové domy vystavěny podle kambodžských chrámů a indického Elephanta Temple, fitness a wellness procedury, kosmetika, posilovna, venkovní oblast Amazonia - 35 000 m², četné vodní atrakce, rozsáhlé opalovací a sportovní plochy, wellness, sportovní a rekreační zařízení pro celou rodinu.

V celém areálu je široká nabídka nákupních možností a bohatý výběr restaurací, kaváren, posezení. Můžete vybírat z těchto restaurací:
Palm Beach Restaurant s výhledem na tropické moře nabízí plno pokrmů z ryb a masa.
Sawadee - asijská restaurace - formou bufetu „vše co sníte“ (zde se ráno podávají snídaně formou bufetu)
Mondial Food Court - nabízí saláty, wraps, Burgery, pizzu aj.
Aroi Dee - široká nabídka tradičních jídel
Tropical Garden Restaurant - můžete si vychutnat menu o více chodech pro gurmány, během toho si vychutnají své oblíbené jídla v Tropical Restauraci.

Pokud byste se rádi podívali na tropický ostrov shora, můžete využít let balónem, který vás vynese až nahoru a budete mít celý ostrov jako na dlani. Kousek od haly je areál Ferienhous-Park, kde jsou umístěny Woodland home (cca 20 min chůzí, příp. jezdí bus).

NOVÁ část OHANA TOWN:
Přeneste se na Havaj - na více než 800 m² najdete vše, po čem vaše zábavní srdce touží: 6 bowlingových drah, karaoke box, šipky, kulečník, stolní fotbal a mnoho dalšího.
Restaurace OHANA Vám nabízí čerstvé pokrmy v tropicko-mexickém stylu a na baru Vám rádi naservírujeme tropicko-ovocné koktejly nebo vychlazené, čerstvě točené pivo.
Nové pokoje v havajském stylu Komfort Plus se nacházejí přímo na východní straně haly a všechny atrakce jsou tak na dosah.


JIŽNÍ TROPICKÉ MOŘE:
Jižní moře tropických ostrovů s pozadím znázorňujícím nebe, jsou stejně velké jako tři olympijské bazény a mají teplotu vody 28 ºC. Jsou obklopeny pravými palmami a písčitou pláží s lehátky, na kterých můžete odpočívat, relaxovat a dokonce se opalovat.

MODRÁ LAGUNA BALI:
s vodou o teplotě cca 32 ºC, laguna je ideální pro odpočinek (dospělý člověk zde dosáhne na dno). Najdete tady dva menší tobogány, vodopád, protiproud a dvě vířivky. Tuto lagunu si oblíbíte zejména pro její příjemnou teplotu vody a vydržíte v ní opravdu dlouho.

TOBOGÁNOVÝ SVĚT:
Pro milovníky adrenalinu je zde tobogánová věž (27 m vysoká). Jsou zde k mání tři tobogány a jedna malá skluzavka. Červený tobogán ocení ti, kdo si chtějí sjet dolů na nafukovacích kruzích. Jezdí se volně v řadě za sebou. Žlutý tobogán je středně rychlý a jezdí se tady podle semaforu.
Double racer - tobogánová dvouskluzavka, která zvyšuje atraktivitu a kapacitu tobogánové věže, protože se pak mohou dvě osoby klouzat paralelně vedle sebe ve výšce 21 m - včetně měření času, délka 200 m. Je pro děti od 12 let a výšky 120 cm.
Na noc se tobogány zavírají, aby nerušily klid tropického ostrova.

KRAKI BEACH: vodní hřiště pro batolata
Nechte své děti vydat se na objevnou cestu nedaleko od jižních moří! Obzvláště poutavá je obří růžová chobotnice, obzvláště velký přátelský obyvatel. Na okraji kotví ponorka a kolem jejích okének klouzají barevné ryby. Atrakce: 2 bazény s mělkou vodou, 2 vodní děla a mnoho dalších malých vodních atrakcí. Děti do 8 let by měly být pod dohledem rodičů.


DĚTSKÝ KLUB TROPINO:
Extra velká herní plocha pro děti, animace, lezecké prostory, softball aréna, motokárová dráha s mini auty (pro děti od 4 let), pirátské lodě na dálkové ovládání, autodrom (el. auta pro děti od 6 let), Air hockey, kuličkový bazén (pro děti od 3 let), dětská restaurace plná dobrůtek pro nejmenší. V Tropinu probíhají animační programy, denně jiné, zveřejňovány u vstupu na informační tabuli.

TROPICKÝ PRALES:
Na procházce tímto tropickým pralesem s 600 různými druhy rostlin potkáte v obrovských teráriích pavouky, hady. Poletuje zde 150 motýlů. V mangrovových bažinách patří mezi obyvatele tropických ostrovů želvy, dračí ryby a plameňáci nebo bažanti.
Tropický ostrov a tropický les je přírodním biotopem, to znamená, že přirozené rovnováhy je dosaženo bez použití chemických prostředků. K hubení škůdců a molů jsou používáni jejich přirození nepřátele, tak se nelekněte nějakého toho broučka.

SAUNOVÝ SVĚT:
Na ploše ca 10 000 m² si můžete vychutnat 7 různých druhů saun.

AMAZONIA:
Venkovní oblast Tropických ostrovů, je otevřena po celý rok. S vnitřním areálem je propojena krytou chodbou, kterou se dostanete ke vstupu do divoké řeky (White Water River) - vodní kanál dlouhý 250 m , určen osobám od 8 let - a ke vstupu do bazénu. Venku jsou dva bazény (jeden s vířivkami a pomalou řekou, druhý se skluzavkou), dětské brouzdaliště, dětské hřiště, hřiště na míčové sporty a velká louka s lehátky na ležení. Voda je vyhřívaná na 31 °C. V zimních termínech listopad - březen/duben má Amazonia omezený provoz.

Restaurace v objektu

Balíčky

TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje)

1 nocí
snídaně
od 1 970 Kč za osobu
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje)

TROPICAL ISLANDS (Woodland Home)

2 nocí
Bez stravy
od 3 090 Kč za osobu
TROPICAL ISLANDS (Woodland Home)

PŘÍJEZD VLAKEM

Tropical Islands je přibližně 60 km od Berlína.
Z Prahy jezdí přímý vlak do Berlína. Z Berlína, hlavního nádraží „Hbf (tief)“ jezdí přímý spoj na nádraží Brand Tropical Islands. Aktuální spojení vyhledáte na www.bahn.de

Z nádraží Brand Tropical Island jezdí zdarma autobus k Tropical Islands. Jízdní řád ZDE.

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 286,8 km, z Českých Budějovic: 443,5 km, z Brna: 500,2 km, z Ostravy: 505,2 km

MOŽNOST KOUPÁNÍ

areál Tropical Islands

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt ve STANECH a pokojích PREMIUM začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Klienti se hlásí na hlavní recepci u hlavního vstupu.
Pobyt končí snídaní a uvolněním stanu/pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Pobyt v pokojích KOMFORT PLUS - část OHANA začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.
Hosté se hlásí přímo v budově OHANA Town na tamní recepci. Hosté pojedou k hlavnímu vchodu, projedou kolem a na konci haly odbočí doprava. Před budovou mají hosté možnost vyložit svá zavazadla a poté zaparkovat auto na jednom z hotelových parkovacích míst. Pokud přijedete na pobyt před 8:00 hod (ubytováni budete ale až od 15:00 hod, ale můžete využít koupání před check-in), tak se hlaste na recepci u hlavního vchodu. Po 8:00 hod je možné využít recepci v části OHANA.

Pobyt v WOODLAND HOME (dříve Mobilhome) začíná nástupem od 15:00 hod a končí uvolněním do 10:00 hod v den odjezdu.

Areál Tropical Islands je ovšem možné využívat v den příjezdu už od 06:00 hod (klíčky od ubytování obdržíte ale až od 15:00 hod) a v den odjezdu je možné také využívat Tropical Islands do 00:59 hod v noci následujícího dne (odevzdání klíčů viz časy uvedené výše). Příjezd do areálu po 18:00 hod je ovšem nutné nahlásit na telefonní číslo: +49 35477 -605050

Stany jsou zamykatelné, ale doporučujeme si osobní věci uschovat šatních skříňkách nebo na recepci. Úschovu mohou využít i hosté ubytovaní v pokojích.

UPOZORNĚNÍ:
Při pobytu na 2 a více nocí nebude prováděn žádný denní úklid v žádném typu ubytování (pokoje/stany/woodland home aj.).

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

neplatí se

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN!

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Tropical Islands má mnoho parkovacích míst. Vezměte prosím na vědomí, že naše parkovací místa jsou zpoplatněna (na parkovišti a u výjezdu jsou parkovací automaty).

Poplatek za příjezd do bezprostřední blízkosti haly (parkoviště P1) je 7,00 EUR s maximální platností do 1:00 hodin následujícího dne.
Poplatek za parkoviště P2 a P3 činí 4,00 EUR s maximální platností do 1:00 hodin následujícího dne.
Bezplatná parkovací místa najdete hned za vjezdem do areálu Tropical Islands.Pro pobyty v kempu:
Parkování na vyhrazených místech zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: dle dostupnosti za příplatek 10 Eur/pobyt (platba na místě v hotovosti).
Ve Woodland Home je možné ji umístit pouze v obývacím prostoru (nikoliv v ložnicích).

Zapůjčení županu: zdarma (platí se pouze vratná kauce cca 60 Eur/os./župan)

Pečivový servis v části campingu s Woodland Home: cca 2,5 Eur/donáška (pečivo bude na příslušné recepci, vyúčtování večer v obchodě). Více informací na místě.

Při ubytování ve stanech: doplatek za vstup do tropického saunového světa: cca 14 Eur/os./den

NABÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROAUTA

- přímo u hotelu je možnost si dobít Vaše elektroauto.
Více informací ZDE
- elektrostanice disponuje typem konektoru: Mennekes

report_problemPři ubytování v pokojích Premium/Komfort Plus se platí příplatek za ubytování ze soboty na neděli.
Při ubytování ve Woodland Home se platí příplatek za ubytování z pátka na sobotu a ze soboty na neděli.

Osoby mladší 18ti let nemohou být ubytování bez zákonného zástupce.

Informace o BEZBARIÉROVOSTI:

Tropical Islands nabízí široké chodníky, toalety přístupné pro vozíčkáře, převlékárny a ubytování. Rampy a výtahy umožňují přístup do mnoha oblastí v kopuli. Zpevněné cesty a přechody v našem "pralese" jsou vhodné i pro vozíčkáře.
V resortu Tropical Islands najdete také bezbariérové Woodland Homes.
Pokud se přesto zaseknete, naši pracovníci vám kdykoli rádi pomohou.

report_problemVenkovní část AMAZONIA
Orientační provozní doba Amazonia:
01.01. - 28.03.: 11:00 - 17:45 hod *
29.03. - 15.05.: 10:00 - 19:45 hod *
16.05. -31.08.: 10:00 - 21:45 hod
01.09. -30.09.: 10:00 - 19:45 hod
01.10. - 31.12.: 11:00 - 17:45 hod *
* zimní provoz (omezené služby) bude cca od října/listopadu do cca března/dubna (přesné časy budou sděleny dodatečně).

• Z důvodu údržby bude řeka Whitewater v oblasti AMAZONIA uzavřena 3.6.- 26.6.2024 včetně.

report_problemVenkovní část AMAZONIA
Orientační provozní doba Amazonia:
01.01. - 28.03.: 11:00 - 17:45 hod *
29.03. - 15.05.: 10:00 - 19:45 hod *
16.05. -31.08.: 10:00 - 21:45 hod
01.09. -30.09.: 10:00 - 19:45 hod
01.10. - 31.12.: 11:00 - 17:45 hod *
* zimní provoz (omezené služby) bude cca od října/listopadu do cca března/dubna (přesné časy budou sděleny dodatečně).

• Z důvodu údržby bude řeka Whitewater v oblasti AMAZONIA uzavřena 3.6.- 26.6.2024 včetně.

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje)
26.05. - 12.07. 01.09. - 27.09. 03.11. - 20.12. 12.07. - 19.07. 18.08. - 01.09. 27.09. - 03.10. 06.10. - 18.10. 20.12. - 25.12. 19.07. - 18.08. 03.10. - 06.10. 18.10. - 03.11. 25.12. - 30.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 1 1
(a) Dospělý na lůžku - STAN pro 2 os. snídaně Na noc 1970 2270 2340
(a) Dítě na lůžku - STAN pro 2 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1310 1490 1530
(a) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 2 os. (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(b) Dospělý na lůžku - STAN pro 4 os. snídaně Na noc 1970 2270 2340
(b) Dítě na lůžku - STAN pro 4 os. (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1310 1490 1530
(b) Dítě bez lůžka ZDARMA - STAN pro 4 os. (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(c) Dospělý na lůžku - 1/2 PREMIUM snídaně Na noc 3650 4310 4570
(c) Dítě na lůžku - 1/2 PREMIUM (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1830 2160 2290
(c) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/2 PREMIUM (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(d) Dospělý na lůžku - 1/4 PREMIUM snídaně Na noc 3650 4310 4570
(d) Dítě na lůžku - 1/4 PREMIUM (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1830 2160 2290
(d) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/4 PREMIUMmium (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(f) Dospělý na lůžku - 1/2 KOMFORT PLUS snídaně Na noc 3110 3720 3970
(f) Dítě na lůžku - 1/2 KOMFORT PLUS (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 1680 1860 1990
(f) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/2 KOMFORT PLUS (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
(g) Dospělý na lůžku - 1/4 KOMFORT PLUS snídaně Na noc 3110 3720 3970
(g) Dítě na lůžku - 1/4 KOMFORT PLUS (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 1680 1860 1990
(g) Dítě bez lůžka ZDARMA - 1/4 KOMFORT PLUS (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
TROPICAL ISLANDS (Woodland Home)
02.06. - 22.06. 01.09. - 27.09. 03.11. - 20.12. 22.06. - 12.07. 12.07. - 01.09. 27.09. - 03.11. 20.12. - 30.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
(e) WOODLAND HOME pro max. 4 os. (do 2 nocí) Bez stravy Na noc 4790 5440 6340
(e) WOODLAND HOME pro max. 4 os. (od 3 nocí) Bez stravy Na noc 4230 4790 5590
(e) Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 3,99 let) Bez stravy Na noc 0 0 0
Povinné
TROPICAL ISLANDS (Woodland Home)
02.06. - 30.12.
(e) Příplatek za víkend - Woodland Home (PÁ/SO) - do 2 nocí Na noc 740
(e) Příplatek za víkend - Woodland Home (PÁ/SO) - od 3 nocí Na noc 650
TROPICAL ISLANDS (stany a pokoje)
26.05. - 12.07. 01.09. - 27.09. 03.11. - 20.12. 12.07. - 19.07. 18.08. - 01.09. 27.09. - 03.10. 06.10. - 18.10. 20.12. - 25.12. 19.07. - 18.08. 03.10. - 06.10. 18.10. - 03.11. 25.12. - 30.12.
(a/b) Příplatek za sobotu - dospělý - STAN Na noc 240 70 0
(a/b) Příplatek za sobotu - dítě - STAN (0 - 14,99 let) Na noc 150 40 0
(c/d) Příplatek za sobotu - dospělý - Premium pokoj Na noc 540 220 0
(c/d) Příplatek za sobotu - dítě - Premium pokoj (0 - 14,99 let) Na noc 270 110 0
(f/g) Příplatek za sobotu - dospělý - KOMFORT PLUS Na noc 490 220 0
Nepovinné
TROPICAL ISLANDS (Woodland Home)
02.06. - 30.12.
Snídaně - dospělý Na noc 490
Snídaně - dítě (4 - 14,99 let) Na noc 320
Snídaně - dítě (0 - 3,99 let) Na noc 0
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.