S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

SPA RESORT SANSSOUCI - Karlovy Vary

starstarstarstar
Vlastní
polopenze snídaně
od 3 690 Kč za osobu / 3 noci
vybrat balíček
UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v okrese Karlovy Vary v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 46 tisíc obyvatel. Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl. Jedná se o nejnavštěvovanější české lázeňské město.

V Karlových Varech doporučujeme navštívit:

Mlýnská kolonáda - je jednou ze čtyř kolonád Karlových Varů a v současnosti také největší. Byla vystavěna v letech 1871–1881 podle návrhu architekta Josefa Zítka ve stylu neorenesance. Kolonáda kryje 5 pramenů a její balustrádu zdobí sochy, představující 12 měsíců.

Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla - bohatě zdobený byzantující pravoslavný chrám na půdorysu řeckého kříže je završen pěti pozlacenými kupolemi. Stěny kostela doplňuje bohatá ornamentální sochařská a figurální malířská výzdoba.

Vřídlo - gejzír horké minerální vody o 72 °C, vydá za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů

Goethova vyhlídka - rozhledna na vrchu Věčného života byla otevřena v roce 1889. V neogotické stavbě se nachází kavárna i rozhledna s výhledem na Krušné Hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.

Možnosti koupání v Karlových Varech a okolí:

Koupaliště Rolava - dvě vodní plochy – malá pro děti a velká pro plavce, skákadla, zorbing, 1300 metrů dlouhá in-line dráha, street workout hřiště, víceúčelové hřiště, dětské hřiště, pískoviště a velká vzduchová trampolína

Alžbětiny lázně - nabízí nejkompletnější spektrum léčebných procedur, od tradičních lázeňských po zcela nové, relaxační a wellness procedury, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska.

Koupaliště Ostrov (14 km) - vyhřívaný 50metrový plavecký bazén, bazén pro děti, brouzdaliště, 62metrový tobogan, hřiště na plážový volejbal a občerstvení

Krytý bazén Sokolov (19 km) - krytý 25metrový bazén s chrličem, dva whirlpooly, dva tobogany dlouhé 93 a 23 metrů, dětský bazének se skluzavkou, parní komory, sauna s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, solárium, služby maséra a občerstvení

Tipy na výlet v okolí Karlových Varů:

Svatošské skály u Lokte (6 km) - chráněný přírodní útvar s množstvím skalních pilířů, hranolů a jehlanů vznikl v Karlovarském žulovém masívu působením řeky Ohře

Údolí mlýnků u Jáchymova (21 km) - na malém horském potůčku klape zhruba 60 mlýnků v různých podobách. Najdete zde těžební věž dolu Svornost, kapli sv. Anny nebo hasičské auto místních dobrovolných hasičů.

Hrad Cheb (46 km) - hrad typu císařské falce je jednou z nejvýznamnějších románských památek České republiky, k nejlépe dochovaným částem patří hradní kaple sv. Erharda a Uršuly a Černá věž, součást románského opevnění.

hodnocení
9,8 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Karlovarský komplex Spa Resort Sanssouci vznikl v roce 2009 těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Doménou Spa Resortu Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do hotelu je přiveden i pramen Vřídlo, který je ochlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru a léčebné procedury.

Komplex Spa Resort Sanssouci je v pěší dostupnosti všech kolonád: Vřídelní (cca 1,3 km), Zámecká (1,5 km), Mlýnská (1,7 km), Sadová (2 km).

AKČNÍ NABÍDKA

● NOVINKA - "LÁZNĚ NA ZKOUŠKU"
● ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU, SAUNY A WHIRLPOOLU

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Resort Sanssouci:
- JEN 2 HODINY Z PRAHY A UŽ RELAXUJETE VE VARECH !

- několikanásobný držitel ocenění "Nejlepší lázeňský hotel ČR"
- několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky
- wellness centrum o rozloze 1 600 m2
- vřídelní voda přímo v hotelu
- venkovní dětské hřiště
- wellness služby pro děti

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 a 3 - lůžkové pokoje, vana nebo Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, bezpečnostní schránka, Wi-Fi, fén, župan a pantofle.
- RODINNÉ POKOJE
(4 osoby na pevných lůžkách) velikost pokoje 39 m2 - jedná se o dva moderně zařízené propojené pokoje vybavené telefonem, ledničkou a bezpečnostní schránkou.


Ubytování probíhá v obou budovách.

Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

CELKOVÁ KAPACITA

634 lůžek ve 2 hlavních hotelových budovách Blue House a Green House

FORMA STRAVY

snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů na místě.


Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 3,99 let na přistýlce v rodinném pokoji nebo bez lůžka (spolu s rodiči) se snídaní ZDARMA.

Pro děti 4 - 14 let lze zakoupit pouze hotelové ubytování, NE wellnessové balíčky. Pro děti je určen speciální dětský wellness program - dokoupit přes CK.

Wellnessové pobyty a procedury se poskytují pro osoby od 15ti let.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 3.1. - 31.3.2024
SLEVA 10% za včasný nákup 90 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 1.4. - 19.12.2024
SLEVA 5% za včasný nákup 60 a více dní před nástupem na pobyt platí pouze pro REKREAČNÍ POBYT v termínu 1.4. - 19.12.2024

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce v Blue a Green House - 24 hod.denně, restaurace Charleston a restaurace Melody – stravování formou švédských stolů
Blues Café, Atrium Lobby bar s letní terasou a atriem, vybavený dětský koutek, dětské hřiště, 9 jamkový minigolf, kulečník, stolní tenis, pétanque, půjčovna Nordic Walking holí ( možno na vyžádání zajistit průvodce ), klinika estetické medicíny Petra Clinic, kadeřnictví, kosmetika, manikúra

Sportcentrum Imperial - 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna ( pozn. není zahrnuto v ceně pobytu )Bazénový komplex: bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky) . Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu cca 28 °C, dále k dispozici sauna, whirlpool a parní sauna.

Balneo: nabízí přes 60 různých procedur. Komplexní karlovarská léčba je určena pro nemocné, trpící především těmito potížemi: nemoci trávicího ústrojí, metabolické, pohybového ústrojí, onkologické, nervové, oběhového ústrojí, netuberkulózní nemoci dýchacího ústrojí.


Sportcentrum Imperial (500 m od hotelu) 4 tenisové kurty s umělým povrchem), Ricochet, fitness studio, boulderingová stěna.

Restaurace v objektu
Sauna v hotelu

Balíčky

LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"

5 nocí
polopenze
od 13 800 Kč za osobu
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"

HARMONIE (2)

2 nocí
polopenze
od 6 030 Kč za osobu
HARMONIE (2)

HARMONIE (3)

3 nocí
polopenze
od 9 040 Kč za osobu
HARMONIE (3)

ENERGIE (4)

4 nocí
polopenze
od 11 790 Kč za osobu
ENERGIE (4)

REKREAČNÍ POBYT

3 nocí
snídaně
od 6 180 Kč za osobu
REKREAČNÍ POBYT

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (6)

6 nocí
polopenze
od 14 830 Kč za osobu
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (6)

PŘÍJEZD VLAKEM

vlakem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem do Karlových Varů (4 km), odtud MHD č. 18 na Tržnici a poté MHD č.2 přímo k Spa Resort Sanssouci - zastávka "Sanssouci" / Švýcarský dům přímo před hotelem.

Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Směr od Prahy :Silnice číslo: I6, E48. Před Karlovými Vary se po pravé straně nachází golfové hřiště Olšová Vrata, po 500 m v pravotočivé zatáčce odbočte vlevo směr Hůrky, jeďte ca. 2 km Pražskou ulicí, na křižovatce poté odbočte vlevo (směrová cedule Lázně jih), hned po 100 m odbočte vlevo po hlavní silnici (nápis Spa Resort Sanssouci na protější zdi), po 300 m (po projetí serpentiny) odbočte vlevo k budově „Blue House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Blue House), příp. pokračujte dále po hlavní silnici a po dalších 200 m odbočte za zastávkou městské hromadné dopravy vpravo k budově „Green House“ (směrová cedule Spa Resort Sanssouci / Green House)

Vzdálenost:
z Prahy: 126,7 km, z Českých Budějovic: 222,2 km, z Brna: 332,6 km, z Ostravy: 501,1 km

DÁLE PRO VÁS

Nově vybudované venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf
- PO DOBU POBYTU ZDARMA!

NOVĚ OTEVŘENÉ SAUNOVÉ CEREMONIÁLY "HORKO, KTERÉ LÉČÍ"
- tradiční saunování je od nepaměti oblíbenou terapií vhodnou pro podporu a udržení dobrého zdraví, kondice, krásy a dlouhověkosti. Utužuje naše zdraví, podporuje dobrou imunitu a působí blahodárně na celý organismus, tělo, duši i mysl. Spa Resort Sanssouci proto spojil saunování se skvělým zážitkem a nabízí nyní svým hostům pravidelné saunové rituály (květinový, ovocný, Herbal a unikátní Karlovarský rituál) po dobu jejich pobytu zdarma.
Spa Resort Sanssouci nyní nabízí všem svým hostům celkem 3 finské sauny (z toho jedna je vyhrazena pouze pro dámy) a 1 parní saunu.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

relaxační hotelový bazén (16,66 x 8 x 1,4 m) s vodními atrakcemi (chrliče, vzduchové a masírovací trysky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.


VÁNOČNÍ DŮM - místo, které Vás vánočně naladí
- v městské části Doubí, kde se nevelký zámeček nad řekou Ohří stal branou do jiného světa. V něm vás bude provázet vůně purpury, třpytivé vánoční ozdoby, postavičky z betlémů, adventní věnce a známé tóny vánoční hudby
- součástí Vánočního domu je MUZEUM MEDVÍDKŮ, které čítá kolem 12 tisíc exponátů a může se pyšnit jako největší sbírka v České republice zapsána v "České knize rekordů"
- můžete strávit příjemné chvilky posezením v kavárně - nejsladší a nejvoňavější část Vánočního domu v obklopení medvídků

- PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech.
-MUZEUM JANA BECHERA
- výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku.
-MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty.

Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary.
Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km)
Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá
Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km)
Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar

Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m., 150 schodů, k dispozici je také výtah
Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce.
Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45
Vstupné (bez záruky): zdarma

Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m., 79 schodů
Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří v den příjezdu.
Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno.
Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / noc
Od poplatku jsou osvobozeny osoby do 18ti let.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

560 Kč / noc (nutné dopředu ověřit)

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

parkoviště - cca 250,- Kč / den, podzemní garáž - cca 300,- Kč / den.

DALŠÍ SLUŽBY

Za příplatek k dokoupení v CK - WELLNESS SLUŽBY PRO DĚTI (pro děti od 4 - 14 let, pouze v doprovodu rodičů)
- 1x zmrzlinový pohár na přivítanou za pobyt
- 1x wellness procedura denně podle výběru rodičů z následující nabídky:
• koupel přísadová (levandule, pupalka, pitaya)
• inhalace
• koupel minerální bylinná
• aromaterapeutická masáž částečná
• klasická masáž částečná
• solná jeskyně

report_problemPOZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 do 4 dní před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny služeb
3 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

report_problemPOZOR ! Platí ODLIŠNÉ STORNO:
do 8 dnů - viz Smluvní podmínky CK ATIS
od 7 do 4 dní před nástupem na pobyt 90% z celkové ceny služeb
3 a méně dnů před nástupem na pobyt 100% z celkové ceny služeb

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
01.07. - 08.07. 08.07. - 19.09.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na noc 2540 (20,1%) 2190 (20,7%)
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na noc 2415 (20%) 2070 (20,1%)
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (6)
02.06. - 28.06. 01.07. - 08.07. 08.07. - 19.09.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na 6 nocí 11457 (10%) 13696 (20%) 11864 (20%)
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na 6 nocí 10593 (10%) 13088 (20%) 11248 (20%)
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 01.07. 28.06. - 10.11. 19.09. - 10.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5 5 5
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na noc 2350 3180 2760
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na noc 2190 3020 2590
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0
HARMONIE (2)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 08.07. 08.07. - 10.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na 2 nocí 4370 6030 5190
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na 2 nocí 4050 5710 4880
Dospělý na lůžku RP polopenze Na 2 nocí 4760 6410 5580
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
HARMONIE (3)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 08.07. 08.07. - 10.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3 3
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na 3 nocí 6560 9040 7790
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na 3 nocí 6080 8560 7320
Dospělý na lůžku RP polopenze Na 3 nocí 7130 9610 8370
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
ENERGIE (4)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 08.07. 08.07. - 10.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4 4
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na 4 nocí 8490 11790 10140
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na 4 nocí 7850 11160 9510
Dospělý na lůžku RP polopenze Na 4 nocí 9250 12560 10910
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
REKREAČNÍ POBYT
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 08.07. 08.07. - 10.11.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3 3
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 snídaně Na noc 1230 2060 1650
Dítě na lůžku 1/2 (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 1220 2050 1640
Dospělý na lůžku 1/3 snídaně Na noc 1070 1890 1490
Dítě na lůžku 1/3 (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 1070 1890 1480
Dospělý na lůžku RP snídaně Na noc 1420 2250 1840
Dítě na lůžku RP (4 - 14,99 let) snídaně Na noc 1420 2240 1830
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (6)
02.06. - 28.06. 28.06. - 01.07. 28.06. - 10.11. 19.09. - 10.11. 10.11. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 a 1/1 polopenze Na 6 nocí 17120 14830 12730
Dospělý na lůžku 1/3 polopenze Na 6 nocí 16360 14060 11770
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 3,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
Povinné
LÁZEŇSKÁ PÉČE "CLASSIC"
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 270 270
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0
HARMONIE (2)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 2 nocí 540 540
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0
HARMONIE (3)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 3 nocí 810 810
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0
ENERGIE (4)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na 4 nocí 1080 1080
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0
REKREAČNÍ POBYT
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 08.07. 08.07. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 270 190 220
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0 0
LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (6)
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 250 250
POZOR! platí odlišné stornopodmínky (do 14 dnů viz Smluvní podmínky Atis, 12-8 dní 70%, 7 a méně dní 100% storno Na zájezd 0 0
Nepovinné
REKREAČNÍ POBYT
02.06. - 28.06. 10.11. - 20.12. 28.06. - 10.11.
Wellness balíček pro děti (4 - 14,99 let) Na noc 490 490
Večeře - dospělý - rest. Charleston nebo Melody Na noc 410 410
Večeře - dítě - rest. Charleston nebo Melody (4 - 14,99 let) Na noc 210 210
Večeře - dítě ZDARMA (0 - 3,99 let) Na noc 0 0
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.