S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

SPA HOTEL DĚVÍN 3*Superior - Mariánské Lázně

starstarstar
Vlastní
polopenze
od 3 320 Kč za osobu / 2 noci
vybrat balíček
Mariánské Lázně
UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889.

V Mariánských lázních doporučujeme navštívit:
Zpívající fontána - Zpívající fontána byla vybudována v letech 1982–1986 při rekonstrukci promenády akademickým architektem Pavlem Mikšíkem. Působivé vodní obrazce jsou tvořeny z deseti střikových systémů, jejichž kombinace řídí počítač.

Lázeňská kolonáda - Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Rozhledna Hamelika - Nedaleko Mariánských Lázní leží rozhledna Hamelika. Rozhledna z roku 1876 stojí ve výšce 723 m n.m. a je volně přístupná všem, kdo si chtějí užít výhled na lázeňskou část města Mariánské Lázně, Slavkovský les či Zelenou horu.

Městské muzeum a galerie - Navštivte nejstarší dům v Mariánských Lázních z roku 1818 spjatý se jménem básníka J. W. Goetha. Nahlédněte do historie Goethových pobytů i do tajemství jeho lásky k mladičké Ulrice von Levetzow. Vydejte se po stopách léčivých pramenů a nechte se unést sladkou historií lázeňských oplatek.

Tipy na výlety do okolí:
Klášter Teplá (18,2 km) - Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech, leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Prohlédnete si zde historické interiéry s rozsáhlou knihovnu, součástí expozice je kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století.

Rozhledna Panský vrch (4,4 km) - Na vyhlídkovou plošinu ve výšce 40 metrů vede 207 schodů a pokochat se můžete celokruhovým výhledem na Slavkovský les, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart, Dyleň a Přimdu.

Farská kyselka ve Slavkovském lese (6,9 km) - Farská kyselka je chutný pitný pramen, který vyvěrá v nadmořské výšce 767 metrů v lese mezi obcí Prameny a Mariánskými Lázněmi. Je kryt dřevěným altánkem a poskytuje pěkné místo k odpočinku.

Možnosti koupání v Mariánských lázních a okolí:
Koupaliště lido - Koupaliště leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, 2 km od centra města uprostřed lesů. Koupaliště Lido bylo založeno v roce 1932 a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště.

hodnocení
8,5 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Spa Hotel Děvín se nachází v klidném prostředí lesoparku, s velmi dobrou dostupností do centra města a ke všem významným místům a turistickým atrakcím v Mariánských Lázní. Jedinečný zážitek z pobytu dotváří okolní upravené parky, překrásná architektura města a světoznámé Marianskolázeňské prameny s léčivými účinky.

AKČNÍ NABÍDKA

● LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ
● SLEVA 10% za včasnou rezervaci 30 a vice dní předem.

URČITĚ OCENÍTE

Proč Spa Hotel Děvín:
- široký výběr služeb včetně lázeňské léčby pod jednou střechou
- denně pitná kúra
- kousek od městského bazénu

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje STANDARD s možností přistýlky (velikost cca 25 m2), Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi
b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR s možností až 2 přistýlek, Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi. (VÝHODY POKOJE SUPERIOR: pokoje s výhledem na město, župan a pantofle, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, vstup do hotelové sauny zdarma). Tento typ pokoje za příplatek na dotaz.
c) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, Spr. nebo vana/WC, SAT/TV, telefon, trezor, fén, Wi-Fi. (VÝHODY POKOJE DELUXE: luxusní pokoje s výhledem na město, župan a pantofle, čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí na pokoji zdarma, minibar na pokoji k dispozici /konzumace není zahnuta v ceně pokoje/, 15% sleva na wellnessové a léčebné procedury, vstup do hotelové sauny zdarma) . Tento typ pokoje za příplatek na dotaz.

Hotel je BEZBARIÉROVĚ zařízení. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

FORMA STRAVY

Polopenze.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 9,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA (cena platí se 2 plně platícími dospělými), bez procedur

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasnou rezervaci 30 a více dní předem.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, kosmetický salon, manikúra, pedikúra, sauna, relaxační masáže, parkoviště (cca 30 - 35 míst), zapůjčení kol. lyží a trekingových holí, letní louka, vinný a koktejl bar.
SPA centrum: komplexní léčba (tradiční Mariánskolázeňská léčba s využitím přírodních zdrojů) a wellness procedury (klasické vodoléčebné procedury, perličková koupel, uhličité koupele, přísadové koupele, hydroxer - hydromasážní vana, slatinné obklady, plynové injekce, suché uhličité koupele, plynové obálky, inhalace, oxygenoterapie,
elektroléčba - diatermie, interferenz, solux, magnetoterapie, extremitér, přístrojová lymfodrenáž - masáže.

Mariánskolázeňské prameny léčí:
-metabolická onemocnění, obezita, diabetes
- nemoci dýchacího ústrojí, chronické záněty, astma
- nemoci ledvin a močových cest
- nemoci pohybového ústrojí, bolesti zad, osteoporóza
- gynekologická onemocnění

Restaurace v objektu
Sauna v hotelu

Balíčky

WELLNESS A RELAX (3)

3 nocí
polopenze
od 6 820 Kč za osobu
WELLNESS A RELAX (3)

MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (5)

5 nocí
polopenze
od 10 240 Kč za osobu
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (5)

KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (7)

7 nocí
polopenze
od 15 860 Kč za osobu
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (7)

SENIOR 60+ (6)

6 nocí
polopenze
od 11 750 Kč za osobu
SENIOR 60+ (6)

RELAX PROGRAM PRO ŽENY (2)

2 nocí
polopenze
od 4 390 Kč za osobu
RELAX PROGRAM PRO ŽENY (2)

ROMANTIKA PRO DVA (2)

2 nocí
polopenze
od 9 960 Kč za osobu
ROMANTIKA PRO DVA (2)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 3/5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Knihovna" cca 350 m od hotelu.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 3/5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "KNIHOVNA" cca 350 m.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do centra Mariánských Lázní, po Hlavní tířdě, u hotelu Continental (nebo u knihovny) odbočit vlevo na ulici Ruská, hned doprava a poté hned ostrá odbočka vlevo nahoru.

Vzdálenost:
z Prahy: 170 km, z Českých Budějovic: 210 km,
z Brna: 375 km, z Ostravy: 540 km

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Městský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (150 m) - plavecký a dětský bazén, vířivka.
Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Zpívající fontána
Zpívající fontána patří mezi dominanty Mariánských Lázní. Hraje denně od 7.00 do 19.00 každou lichou hodinu, ve 21.00 a 22.00 hodin včetně projekce s barevným osvětlením.

Park Boheminium
Do parku Boheminium v Mariánských Lázních, čtvrtého největšího parku miniatur v Evropě! Ten je unikátní nejen svým jedinečným zasazením do přírody, ale i širokou nabídkou do detailu propracovaných modelů českých památek v měřítku 1:25. Není tak divu, že si ho ročně prohlédne přes 115 000 lidí a stal se po právu nejnavštěvovanější atrakcí v celém kraji. https://www.boheminium.cz/

Přírodní park u Prelátova pramene
Přírodní park u Prelátova pramene nebo také “hravý pramen” nabízí vyžití především pro děti. Můžete si zde opéct buřty nebo vyzkoušet opičí dráhu, prolézačky a další atrakce. Park leží na okraji města Mariánské Lázně, v místech, kde park přechází do lesa. Rozprostírá se zde louka, kterou protéká potůček plný žulových balvanů a dva rybníky.

Naučná stezka Smraďoch a minerální pramen Farská kyselka
Naučná stezka Smraďoch, zápach který způsobuje sirovodík, je vzdálená cca 5 km od Mariánských Lázní. Nachází se na území přírodní rezervace Smraďoch. I přesto, že je dlouhá jen pár desítek metrů, nabízí zajímavou podívanou ze dvou vyhlídkových plošin na nepravé bahenní sopky a vývěry plynů oxidu uhličitého a sirovodíku. Právě pro zápach způsobující sirovodík, dostalo toto místo svoje jméno.

Léčivé prameny
Prameny se těší velké oblibě a některé jsou pojmenovány po významných osobnostech. Na poměrně malém území města vyvěrá na 40 minerálních pramenů a v blízkém okolí téměř 100 minerálních pramenů. Jedná se o železité kyselky. Minerální prameny jsou s obsahem oxidu uhličitého a minerálních solí. Díky chemickému složení se zde léčí onemocnění močových cest a ledvin, dýchacího ústrojí, pohybového ústrojí a nervových chorob. K pitným kůrám se využívá zejména 6 hlavních pramenů: Křížový, Rudolfův, Karolinin, Lesní, Ambrožův a Ferdinandův.

Premonstrátský klášter Teplá

Osada Teplá s premonstrátským opatstvím se nachází na levém břehu říčky Teplé v Tepelské vrchovině 1,5 km jižně od Teplé, 12 km východně od Mariánských Lázní, 12 km jihozápadně od Toužimi, 14 km severovýchodně od Plané a 9 km severozápadně od Bezdružic. http://www.klastertepla.cz/

Zámek Kynžvart
Reprezentativní letní sídlo kancléře Metternicha s nepřebernými sbírkami nádherných uměleckých děl, mincí, zbraní, vzácných knih i prvotisků či rukopisů, všelijakých kuriozit včetně vzácných osobních předmětů slavných historických osobností. https://www.zamek-kynzvart.eu

Zámek a hrad Bečov
Hrad a zámek Bečov je jedinečný soubor historických budov, z nichž nejvýznamnější je gotický hrad, renesanční palác a barokní zámek. Od roku 2002 je zde trvale vystavována unikátní ostatková schránka – relikviář sv. Maura, který je spolu s korunovačními klenoty nejcennější zlatnickou památkou České republiky. https://www.zamek-becov.cz/

Hrad Loket
Poznejte hrad Loket a jeho impozantní prostory, kde se snoubí kouzelná starobylost s krásou raného středověku. Hrad Loket je prodchnut historií, kde i příznivci tajemných příběhů si přijdou na své. https://www.hradloket.cz/


Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 4,3 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 4,4 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18:00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

Celý hotel je nekuřácký.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

180 Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

u hotelu za 180 Kč/auto/den, dle aktuální dostupnosti, není garantováno

DALŠÍ SLUŽBY

- možnost úschovy kol (v přízemním prostoru u schodiště)

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
WELLNESS A RELAX (3)
10.06. - 31.08. 01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 5795 (15%) 5045 (15,1%)
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (5)
10.06. - 31.08. 01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5
Dospělý na lůžku polopenze Na 5 nocí 8690 (15,1%) 7770 (15%)
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (7)
10.06. - 31.08. 01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 13480 (15%) 12550 (15%)
SENIOR 60+ (6)
10.06. - 31.08. 01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6
Dospělý na lůžku polopenze Na 6 nocí 9985 (15%) 8890 (15,2%)
RELAX PROGRAM PRO ŽENY (2)
01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 3320 (15,1%)
ROMANTIKA PRO DVA (2)
01.11. - 21.12.
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
2 dospělí polopenze Na 2 nocí 7530 (15%)
WELLNESS A RELAX (3)
10.04. - 01.11. 31.08. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 3 3 3 3
Dospělý na lůžku polopenze Na 3 nocí 6820 5940
Dítě na přistýlce (bez procedur) (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 820 820
Dítě na přistýlce (bez procedur) (13 - 17,99 let) polopenze Na 3 nocí 4760 4150
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (5)
10.04. - 01.11. 31.08. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 5 5 5 5
Dospělý na lůžku polopenze Na 5 nocí 10240 9140
Dítě na přistýlce (bez procedur) (7 - 12,99 let) polopenze Na 5 nocí 1050 1050
Dítě na přistýlce (bez procedur) (13 - 17,99 let) polopenze Na 5 nocí 7150 6380
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (7)
10.04. - 01.11. 31.08. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7 7 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 15860 14770
Dítě na přistýlce (bez procedur) (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 2180 2180
Dítě na přistýlce (bez procedur) (13 - 17,99 let) polopenze Na 7 nocí 11060 10330
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
SENIOR 60+ (6)
10.04. - 01.11. 31.08. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6 6
Dospělý na lůžku polopenze Na 6 nocí 11750 10480
Dítě na přistýlce (bez procedur) (7 - 12,99 let) polopenze Na 6 nocí 1230 1230
Dítě na přistýlce (bez procedur) (13 - 17,99 let) polopenze Na 6 nocí 8190 7320
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
RELAX PROGRAM PRO ŽENY (2)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
Dospělý na lůžku polopenze Na 2 nocí 4390 3910
Dítě na přistýlce (bez procedur) (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 790 790
Dítě na přistýlce (bez procedur) (13 - 17,99 let) polopenze Na 2 nocí 3030 2740
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
ROMANTIKA PRO DVA (2)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12. 21.12. - 22.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2
2 dospělí polopenze Na 2 nocí 9960 8860
Dítě na přistýlce ZDARMA (bez procedur) (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0
Povinné
WELLNESS A RELAX (3)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 3 nocí 2410 1980
Příplatek za pokoj 1/1 Na 3 nocí 2410 1980
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ KÚRA LIGHT (5)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 5 nocí 3260 2380
Příplatek za pokoj 1/1 Na 5 nocí 3260 2380
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
KOMPLEXNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA (7)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 7 nocí 3690 2090
Příplatek za pokoj 1/1 Na 7 nocí 3690 2090
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
SENIOR 60+ (6)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 6 nocí 3090 2140
Příplatek za pokoj 1/1 Na 6 nocí 3090 2140
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
RELAX PROGRAM PRO ŽENY (2)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 2 nocí 1790 1290
Příplatek za pokoj 1/1 Na 2 nocí 1800 1290
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
ROMANTIKA PRO DVA (2)
10.04. - 01.11. 01.11. - 22.12.
Příplatek za pokoj SUPERIOR Na noc 230 230
Příplatek za pokoj DELUXE Na noc 520 520
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.