S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥

BADENIA HOTEL PRAHA - Františkovy Lázně

starstarstarstar
directions_car_filled Vlastní
brunch_dining polopenze local_cafe snídaně wine_bar plná penze
od 5 170 Kč za osobu / 2 noci
vybrat balíček arrow_downward
place
closeUPŘESNĚNÍ LOKALITY

Františkovy Lázně

Významné lázeňské město založené v roce 1793 se nachází na západě České republiky. Ucho­vala se zde neopakovatelná atmosféra počátku 20. století, která se odráží v éře neoklasicismu. Díky tomu je město právem považováno za jeden z nejmalebnějších koutů země. Lázně se vyznačují mírným klimatem, typickým pro podhůří, výjimečně čistým ovzduším vzdáleným hluku a shonu velkých měst. Okolní parky jsou ideálním místem pro klidné procházky za zvuků hudby doléhající z kolonád. To vše umocňuje blahodárný účinek minerálních pramenů, jež sem přivádějí množství turistů, kteří chtějí zlepšit své zdraví.

Můžete navštívit:

Ostroh - Původně středověká románská pevnost, později přestavěná na venkovskou renesanční rezidenci. Zájemci se mohou v zámku seznámit se sbírkou nábytku z 19. století a také navštívit muzeum věnované historii života na venkově v chebském regio­nu na počátku 19. století.

Národní přírodní rezervace Soos – nachází se nedaleko hranic s Německem a jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště na němž vyvěrají minerální prameny a oxid uhličitý v podobě bahenních sopek, což je v Evropě unikátem.

Komorní Hůrka – je nejmladší sopka na území České republiky. Sopka vznikla na dně již vysychajícího slaného jezera. Vrchol sopky dosahuje výšky 503 m. n. m. naposledy byla sopka činná před milióny let.

sentiment_satisfied
hodnocení
9,2 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

BADENIA HOTEL PRAHA*** (původní název Spa & Kur Hotel Praha) je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Divadlu Boženy Němcové, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. Františkovy Lázně leží 7 km od Chebu. Léčí se zde nemoci krevního oběhu, pohybového aparátu.

AKČNÍ NABÍDKA

• ZDARMA VSTUP DO BAZÉNU S PROTIPROUDEM

URČITĚ OCENÍTE

Proč BADENIA HOTEL PRAHA Františkovy Lázně:
- léčba: onemocnění krevního oběhu, pohybového aparátu
- v blízkosti 2 největší městské parky a lázeňská kolonáda
- hotel prošel v roce 2016 kompletní rekonstrukcí
- pitná kúra přímo v hotelu - vlastní minerální pramen
- lékařská služba 24 hod denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce
- Františkovy Lázně - ráj pro pěší i cykloturistiku, golfisty i milovníky odpočinku

KDE BUDETE SPÁT

1 a 2 - lůžkové pokoje, sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, lednice, Wi-Fi internet, fén, župan

Pokoje s balkonem na ověření za příplatek - 150 Kč / osoba / noc
Pokoje s výhledem bez příplatku (pouze jako nezávazné přání klienta).

CELKOVÁ KAPACITA

138 lůžek + 14 přistýlek

FORMA STRAVY

Polopenze nebo Plná penze - dle typu pobytu. 

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

Speciální strava za příplatek: bezlepková 50 Kč/den (na místě je možná domluva a úprava pokrmů tak, aby vyhovovaly bezlepkové stravě, k snídaní - bezlepkové pečivo za příplatek 50 Kč na den nebo možnost přivézt vlastní). Požadavky na speciální stravu je nutné hlásit předem.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce (nonstop), restaurace, hotelový bazén s protiproudem, finská sauna, solná jeskyně, vlastní minerální pramen, salon krásy (kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, manikúra), 2 společenské salonky, letní terasa, Wi-Fi v celém hotelu, 2 výtahy.


BALNEOPROVOZ a léčebné procedury: uhličité koupele, podvodní masáže, cvičení v bazénu, slatinné, parafinové a fango zábaly, klasické, reflexní a lymfodrenážní masáže, elektroterapie (MAGNET, VAS, DIADYNAMIK, ULTRAZVUK, MEDIO IF), suché CO2 koupele, kyslíková terapie, inhalace, vitamínové a plynové injekce, pitná kúra a další.

restaurant Restaurace v objektu

Balíčky

WELLNESS VÍKEND (2)

dark_mode 2 nocí
brunch_dining polopenze
WELLNESS VÍKEND (2) close

RELAX & SPA POBYT (3)

dark_mode 3 nocí
brunch_dining polopenze
RELAX & SPA POBYT (3) close

POHODA A VITALITA (4)

dark_mode 4 nocí
brunch_dining polopenze
POHODA A VITALITA (4) close

SENIORSKÝ POBYT (6)

dark_mode 6 nocí
brunch_dining polopenze
SENIORSKÝ POBYT (6) close

SENIORSKÝ POBYT DELUXE (6)

dark_mode 6 nocí
wine_bar plná penze
SENIORSKÝ POBYT DELUXE (6) close

REGENERAČNÍ POBYT (5)

dark_mode 5 nocí
brunch_dining polopenze
REGENERAČNÍ POBYT (5) close

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Františkových Lázní (300 m). Nejbližší vlaková zastávka: „Františkovy Lázně“. Hotel v centru města - naproti Hornímu parku

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Františkových Lázní (300 m). Nejbližší zastávka: " Františkovy Lázně – Městské sady" (5 min chůze). Hotel v centru města - naproti Hornímu parku.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM

příjezd z Prahy, Plzně – D5/E50
Z Prahy jeďte po D5/E50 přes Plzeň. Po 127 km odbočte na exitu č. 128 „Bor“ a pokračujte po silnici č. 21. Abyste se vyhnuli průjezdu Chebem, pokračujte po rychlostní silnici R6/E48/E49 a po 3,5 km se znovu vraťte na silnici č. 21/E49. První výjezd na Františkovy Lázně ignorujte a až na druhém exitu (u čerpací stanice "Benzina") odbočte vlevo směr „Františkovy Lázně“. Pokračujte rovně a po 500 m přijedete k Spa & Kur Hotel Praha (po levé straně). Parkování na hotelovém parkovišti.

Vzdálenost:
z Prahy: 175 km, z Českých Budějovic: 247 km,
z Brna: 383 km, z Ostravy: 550 km

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Vlastní hotelový bazén s protiproudem.
Dále ve městě: AQUAFORUM (300 m) - svět vody a relaxace ve Františkových Lázních nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Nechte se unášet neopakovatelným prostředím a načerpejte pohodu těla, mysli i duše - 1500 m2 vodní plochy * 4 vnitřní a 3 venkovní bazény s vodními atrakcemi * tobogán a vodní skluzavky * wellness * vodní jeskyně * venkovní a vnitřní snack-bar * restaurant.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

KARLOVY VARY REGION CARD šetří Váš čas i peníze!
- karta plná slev a výhod na nejatraktivnější místa v okrese Karlovy Vary.
Vyberete si z 80+ míst a atrakcí
kultura, památky, muzea a expozice, turistické zajímavosti, tradiční výroba, lázně a bazény, gastronomie, služby, sport
Městská doprava ZDARMA
autobusem, trolejbusem nebo lanovkou pak objevujete zajímavosti Karlovarského kraje


Více informací ZDE

Karlovy Vary Card lze zakoupit v turistických a informačních městských centrech.

POZNEJTE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ A JEJICH OKOLÍ:
Františkovy Lázně

- Františkovy Lázně jsou nejmenšími lázněmi západočeského lázeňského trojúhelníku. Byly založeny roku 1793 a dodnes si uchovávají ráz komorního lázeňského města z přelomu století. Jejich půvab podtrhuje ucelená klasicistní architektura lázeňských budov i pavilonů.
Mírné klima podhorského charakteru, okolní lesy a udržované městské parky i sady, to vše podporuje léčebné a posilující účinky proslulé kyselky i zpříjemňuje pobyt lázeňským hostům i návštěvníkům. Ve Františkových Lázních se nachází 22 léčivých minerálních pramenů kvalitních, silně zásaditých kyselek, slatina a přírodní vývěry zřídelního plynu jsou využívány k léčbě cév, srdce a ženských chorob.
Odpočíváte aktivně? Pak je zde pro vás minigolf, fitness, solárium, tenis, půjčovny horských kol nebo si můžete zarybařit. Kulturní vyžití zajistí divadlo, kino, kolonádní koncerty, pravoslavný chrám sv. Olgy nebo Lázeňské hudební léto a Literární Františkovy Lázně.

Cheb
- Cheb patří k nejstarším městům v České republice – jeho historie sahá prokazatelně až do 11. století. Hned následující století zanechalo na tváři města výraznou stopu v podobě románského hradu – císařské falci (jediné v ČR) – a dvoupatrové kaple sv. Erharda a Uršuly, jež nechal vybudovat Friedrich Barbarossa.
V městské zástavbě nejvíce vyniká malebné náměstí s charakteristickými sedlovými střechami domů a hrázděným Špalíčkem či gotický farní chrám sv. Mikuláše a Alžběty. Starobylý dům čp. 3 (budova Chebského muzea) proslul jako místo, kde byl v roce 1634 zavražděn císařský generallissimus Albrecht z Valdštejna.
Také v současnosti je zde patrné prolínání různých kultur, díky kterému se Cheb stal přirozeným a živým centrem euroregionu Egrensis.

Soos
- Rezervace leží 6 km od Františkových Lázní. Byla vyhlášena v roce 1964 na ploše 221 ha, přístupná je jen část a to 1,2 km dlouhou podlážkovou naučnou stezkou s popisy a vysvětlivkami. Jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid ohličitý v tzv. mofetách – bahenních sopkách.
Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera, které mělo slanou (minerální) vodu. Dnes zde najdeme evropskou raritu – tzv. křemelinový štít – nahromaděnou křemelinu ze schránek jezerních řas rozsivek usazených na dně jezera. Je to „měsíční” krajina rozbrázděná erozí a pokrytá žlutou a bílou vrstvou vysrážených minerálních solí.
V rezervaci žije řada chráněných živočichů a roste zde množství mokřadních a slanomilných rostlin.

Hrad Seeberg
- nachází se v obci Ostroh 5 km od Františkových Lázní směrem na Aš. Hrad Seeberg byl po svém založení jedním z vojenských opěrných bodů, které vytvářely zázemí při německé kolonizaci Chebska.
Původní románský hrad zde stál pravděpodobně již koncem 12. stol., první písemná zpráva je však až z roku 1322. Ludvík Bavorský tehdy zastavil hrad a celé Chebsko Janu Lucemburskému za příslib pomoci při jeho kandidatuře na císařský trůn. Po nevyplacení zástavy se stal majetkem Koruny české.

Komorní hůrka
- Komorní hůrka je naše nejmladší činná sopka, která má významné místo v dějinách geologie. Vznikla ve starších čtvrtohorách jako poslední dozvuk silné vulkanické činnosti na Chebsku. Na jejím výzkumu se podílely tak významné osobnosti jako byl Johann Wolfgang Goethe, na jehož počest byla do skály nad štolou vsazena pamětní deska.Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Rozhledna Salingburg (vzdálenost 1,8 km), 450 m. n. m., 52 schodů
Malá vyhlídka, která svým vzhledem napodobuje zříceninu. Do roku 1906 město nemělo žádnou vlastí historickou památku, a tak se a radní a místo spolek rozhodli, že si postaví vlastní hrad, který měl sloužit jako rozhledna.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Bismarckova rozhledna na Zelené hoře (vzdálenost 10,5 km), 637 m. n. m., 72 schodů
Osmnáctimetrová vyhlídka, ze které máte výhled na Chebsko, Smrčiny, Krušné hory, Slavkovský les, část Šumavy a vodní nádrž Skalka. Před kamennou rozhlednou zde dříve stála dřevěná vyhlídka, poté zde byly vykáceny stromy kvůli výhledu.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:00 do 19:00 hod v den příjezdu.

Pobyt končí snídaní (7:00 – 10:00) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

POZN.
Procedury se neposkytují příjezdový, odjezdový den a v neděli. Od pondělí do pátku (od 7:00 - 15:30 hod)

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Není povolen.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

1 - 5 nocí - cena 200 Kč/noc
6 - 13 nocí - cena 150 Kč/noc
14 a více nocí - cena 100 Kč/noc

ZTP - cena 100 Kč/noc, bez ohledu na počet nocí

DALŠÍ SLUŽBY

Na poptávku: dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi (bez příplatku), dětská postýlka zdarma, žehlící set (zdarma),

Možnost zajištění: vstupenek do divadla, vstupenek na kulturní akce ve městě, návštěvy kulturních programů apod.

report_problemKONTRAINDIKACE:
- Infekční nemoci přenosné z člověka na člověka
- Všechny nemoci v akutním stádiu
- Klinické známky oběhového selhání, maligní arytmie a nekompenzovaná hypertenze
- Stavy po hluboké trombóze do 3 měsíců po odeznění nemoci, stavy po povrchové tromboflebitidě do 6 týdnů po odeznění nemoci
- Labilní a dekompensovaný diabetes mellitus
- Často se opakující profuzní krvácení všeho druhu
- Kachexie a zhoubné nádory během léčby a po ní s klinicky zjistitelnými známkami pokračování nemoci
- Aktivní ataky nebo fáze psychóz, duševní poruchy s asociálními projevy a nekompensovaná epilepsie
- Závislost na alkoholu, závislost na návykových látkách
- Nemocní, odkázaní na pomoc druhé osoby - přijetí nemocného s průvodcem je možné po předchozím dojednání
- Inkontinence moče a stolice, enuresis nocturna
- Nehojící se kožní defekty jakéhokoliv původu
- Kontraindikací je i těhotenství

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.
SENIORSKÝ POBYT (6)
01.06. - 09.06. 28.06. - 07.07.
Nastupní dny Po,Ne
Minimální počet nocí 6
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 6 nocí 11020 (15%)
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 6 nocí 12540 (15%)
SENIORSKÝ POBYT DELUXE (6)
01.06. - 09.06. 28.06. - 07.07.
Nastupní dny Po,Ne
Minimální počet nocí 6
Dospělý na lůžku 1/2 plná penze Na 6 nocí 13215 (15%)
Dospělý na lůžku 1/1 plná penze Na 6 nocí 14170 (15%)
REGENERAČNÍ POBYT (5)
01.06. - 09.06. 28.06. - 07.07.
Nastupní dny Po,Út,St,Čt,Pá,Ne
Minimální počet nocí 5
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 5 nocí 9365 (15%)
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 5 nocí 10090 (15,1%)
WELLNESS VÍKEND (2)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Čt,Pá,Ne Po,Út,St,Čt,Pá,Ne Po,Út,St,Čt,Pá,Ne
Minimální počet nocí 2 2 2
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 2 nocí 5540 5410 5170
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 2 nocí 6230 5850 5720
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 2 nocí 1060 1060 1060
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
RELAX & SPA POBYT (3)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Čt Po,Út,St,Čt Po,Út,St,Čt
Minimální počet nocí 3 3 3
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 3 nocí 7810 7390 7230
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 3 nocí 8420 8050 7770
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 3 nocí 1590 1590 1590
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
POHODA A VITALITA (4)
01.05. - 01.10. 19.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4 4 4
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 4 nocí 9190 8310 7820
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 4 nocí 9930 9320 8440
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 4 nocí 2120 2120 2120
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
SENIORSKÝ POBYT (6)
01.05. - 01.10. 19.05. - 01.06. 09.06. - 28.06. 07.07. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Ne Po,Ne Po,Ne Po,Ne
Minimální počet nocí 6 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 6 nocí 12970 11590 10420
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 6 nocí 14760 13170 11520
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 6 nocí 3180 3180 3180
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
SENIORSKÝ POBYT DELUXE (6)
01.05. - 01.10. 19.05. - 01.06. 09.06. - 28.06. 07.07. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Ne Po,Ne Po,Ne Po,Ne
Minimální počet nocí 6 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 plná penze Na 6 nocí 15550 13840 11930
Dospělý na lůžku 1/1 plná penze Na 6 nocí 16670 14830 13840
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 6 nocí 3180 3180 3180
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
REGENERAČNÍ POBYT (5)
01.05. - 01.10. 19.05. - 01.06. 09.06. - 28.06. 07.07. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Čt,Pá,Ne Po,Út,St,Čt,Pá,Ne Po,Út,St,Čt,Pá,Ne Po,Út,St,Čt,Pá,Ne
Minimální počet nocí 5 5 5 5
Dospělý na lůžku 1/2 polopenze Na 5 nocí 11020 9650 9080
Dospělý na lůžku 1/1 polopenze Na 5 nocí 11890 10410 9980
Dítě na lůžku (3 - 14,99 let) snídaně Na 5 nocí 2650 2650 2650
Dítě bez lůžka ZDARMA (0 - 2,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
Povinné
WELLNESS VÍKEND (2)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 2 nocí 880 880 880
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
RELAX & SPA POBYT (3)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 3 nocí 1320 1320 1320
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
POHODA A VITALITA (4)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 4 nocí 1760 1760 1760
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
SENIORSKÝ POBYT (6)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 6 nocí 2640 2640 2640
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
SENIORSKÝ POBYT DELUXE (6)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 6 nocí 2640 2640 2640
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
REGENERAČNÍ POBYT (5)
01.05. - 01.10. 01.10. - 18.11. 18.11. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na 5 nocí 2190 2190 2190
Příplatek za pokoj s balkonem Na noc 150 150 150
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.