S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

PETROVY KAMENY - pod Pradědem

starstarstarstar
Vlastní
polopenze
od 3 660 Kč za osobu / 2 noci
vybrat balíček
Karlova Studánka
UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Karlova Studánka je lázeňská obec ležící v okrese Bruntál. Jen kousek odsud leží nejvyšší vrchol Moravy a českého Slezska – Praděd. Sousedí s obcemi Malá Morávka a Ludvíkov. Leží 67 km od Olomouce.

V Karlově Studánce doporučujeme navštívit:

Umělý vodopád - délka cca 850 metrů

Sezonní ledotrysk - vysoká ledová homole uprostřed jezírka

Pitný pavilon - pramen železné vody

Možnosti koupání v Karlové Studánce a okolí:

Bazénový lázeňský komplex - čistý vzduch, nádherná architektura, hydroterapie, solná jeskyně

Wellness centrum Bruntál (22 km) - plavecký, dětský a rekreační bazén, vířivky a aromatická parní sauna

Tipy na výlety v okolí Karlovy Studánky:

Skiareál Praděd (9 km) - devět sjezdovek, lyžařská škola, půjčovna, občerstvení

Rozhledna Praděd (11 km) - televizní vysílač s restaurací a rozhlednou

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně  (34 km) - třetí největší přečerpávací vodní elektrárna na světě a nejrozsáhlejší vodní energetické dílo v České republice

Rozhledna U Tetřeví chaty (35 km) - 18 metrů vysoká, nádherné výhledy na Hrubý Jeseník

hodnocení
- / -

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Díky unikátní poloze hotelu máte Jesenické dominanty jako na dlani. V jarní, letní i podzimní sezóně je hotel ideálním výchozím místem pro turisty a pro fandy horské cyklistiky, v zimě zase na běžky. Celé okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami, které spojují přírodní i uměle vybudované krásy Jeseníků jako je nádrž Dlouhé stráně (12,8 km). Na nejvyšší horu Moravy Praděd vede krásná cesta a proto není divu, že cyklisty a chodce láká si tento jesenický monument vyšlápnout.

AKČNÍ NABÍDKA

• Ubytování pod Pradědem s výhledem na Petrovy kameny
• Pobyty s wellness

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel PETROVY KAMENY:
• je v samotném srdci Národní přírodní rezervace Praděd
• patří mezi nejvýše položené hotely u nás (1 335 m n. m.)
• výhled na Praděd a Petrovy kameny
• ideální na pěší turistiku a cykloturistiku
• novou svěží energii načerpáte v moderním wellness centru
• skvělá gastronomie, vychutnáte si jídlo z lokálních surovin
TECHNOTRASA - poznejte příběhy lidí severu Moravy a Slezska

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje DELUXE, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem.
b) 2 - lůžkové pokoje DELUXE s přistýlkou a balkonem, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem. Přistýlka je formou rozkládacího gauče.

Na ověření:
c) Apartmán s 2 ložnicemi třílůžkový (1x manželská postel, 1x samostatná postel), koupelna se sprchovým koutem + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem
d) Apartmán s 2 ložnicemi čtyřlůžkový (2x manželská postel), koupelna s vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem
e) Apartmán s 2 ložnicemi pětilůžkový (v jedné manželská postel, v druhé manželská postel a 1 jednolůžková postel nebo 3 samostatné postele), koupelna s vanou + WC, fén, TV, Wi-Fi, kávovar s kávovým i čajovým setem

CELKOVÁ KAPACITA

60 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.
Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let bez nároku na lůžko se stravou shodnou s dospělým ZDARMA.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Wellness - finská sauna, parní sauna, Kneippova otužovací vodoléčebná lázeň, whirlpool, relax zóna.
Recepce, restaurace, Wi-Fi, fitness centrum, tělocvična, školící a konferenční místnost (lze využít i jako tělocvičnu), venkovní hřiště s umělou trávou, dětské hřiště, parkoviště. Vedle hotelu je prosklený altán (otevřený o víkendu), kde si můžete vychutnat čepované pivo, dobroty z grilu a v zimě svařené víno, slunit se na lehátkách.

Restaurace v objektu
Sauna

Balíčky

WELLNESS POBYT S POLOPNZÍ 3 dny/2 noci ve všední dny

2 nocí
polopenze
od 4 180 Kč za osobu
WELLNESS POBYT S POLOPNZÍ 3 dny/2 noci ve všední dny

WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 3 dny/2 noci přes víkend

2 nocí
polopenze
od 4 500 Kč za osobu
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 3 dny/2 noci přes víkend

WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci ve všední dny

3 nocí
polopenze
od 6 800 Kč za osobu
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci ve všední dny

WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 8 dní/7 nocí

7 nocí
polopenze
od 12 994 Kč za osobu
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 8 dní/7 nocí

POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci přes víkend

4 nocí
polopenze
od 7 980 Kč za osobu
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci přes víkend

POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 8 dní/7 nocí

7 nocí
polopenze
od 11 480 Kč za osobu
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 8 dní/7 nocí

WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci přes víkend

3 nocí
polopenze
od 6 740 Kč za osobu
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci přes víkend

POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci ve všední dny

4 nocí
polopenze
od 8 120 Kč za osobu
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci ve všední dny

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Ostravy/Olomouce do Bruntálu. Přejdete na autobusové nádraží hned vedle vlakového a pojedete autobusem do Karlovy Studánky, zastávka Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km.

Cesta vlakem z Ostravy trvá přibližně 2 hodiny a 40 minut.
Cesta vlakem z Olomouce trvá přibližně 2 hodiny.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Ostravy do Bruntálu, zastávka Bruntál, žel. st.. Přestoupíte na autobus (862) do Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km.

Autobusem z Olomouce do Karlovy Studánky, zastávka Karlova Studánka, rozc. Hvězda. Přejdete na autobusovou zastávku Karlova Studánka, dolní parkoviště. Odtud jezdí autobus do Malá Morávka, Ovčárna točna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 1,4 km.

Cesta autobusem z Ostravy trvá přibližně 3 hodiny.
Cesta autobusem z Olomouce trvá přibližně 2 hodiny.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD AUTEM

Směřujte na Malou Morávku. Po jejím opuštění pokračujte směrem na Karlovu Studánku, po 1,5 km dojedete na dolní centrální parkoviště Hvězda, kde se nachází spodní vstupní brána do CHKO Jeseníky. Po Vašem příjezdu k bráně se nahlaste, a v případě platné rezervace parkování, které si dopředu rezervujte v hotelu, dostanete “Povolení k vjezdu do CHKO Jeseníky” a budete bezplatně vpuštěni nahoru na parkoviště na Ovčárně. Bez předchozí rezervace parkovacího místa ze strany hotelu nebudete do CHKO Jeseníky bezplatně vpuštěni.

!!! KYVADLOVÁ DOPRAVA !!!
Z dolního centrálního parkoviště Hvězda je možný výjezd směr horní parkoviště na Ovčárně vždy v celou hodinu, sjezd dolů vždy o půl (případné omezení je uvedeno v DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ).

Vzdálenost: z Prahy 350 km, z Českých Budějovic 365 km, z Brna 150 km, z Ostravy 95 km.

Letní sezona (od května do listopadu) - parkování přímo u hotelu:
V létě pokračujte z horního parkoviště na Ovčárně dále nahoru, po 1 km odbočte vlevo, kde se již nachází hotel. Po příjezdu do hotelu “Povolení k vjezdu” na recepci hotelu směníte za “Parkovací kartu”, kterou je nutno mít umístěnou na viditelném místě ve voze po celou dobu pobytu / pohybu vozu v CHKO Jeseníky. V den odjezdu (Check-out do 10:00 hod.) parkovací kartu opět směníte na recepci zpět za "Povolenku k vjezdu", kterou je nutno odevzdat na dolní bráně na Hvězdě nejpozději do 11:00 hod. v den odjezdu. Možný pozdní odjezd je nutné konzultovat s recepcí.

Zimní sezona (od prosince do dubna) - parkování na horním parkovišti na Ovčárně:
V zimě není možno parkovat až u hotelu. Svůj vůz můžete ponechat na horním parkovišti na Ovčárně (poplatek viz https://www.tic-vrbno.cz/praded), které je vzdáleno od hotelu cca 1 km pěší chůzí. Počet míst na tomto horním parkovišti je v zimě striktně omezen na 10 míst (10 povolenek CHKO Jeseníky pro celý hotel) - je tak nutná včasná rezervace parkovacího místa přes recepci hotelu. Pro výjezd na parkoviště na Ovčárně je nutné mít zimní výbavu. V případě plné kapacity parkoviště na Ovčárně (o této situaci je nutno se informovat dopředu na recepci hotelu) je možné parkovat na dolním centrálním parkovišti Hvězda za poplatek 130 Kč/za každý započatý den (aktuální ceny parkování a informace najdete na webu Karlovy Studánky www.kstudanka.cz) a do hotelu se dopravit kyvadlovou dopravou, která jezdí pravidelně každou celou hodinu směr horní parkoviště na Ovčárně. Rozhodnete-li se parkovat na centrálním parkovišti Hvězda, vezměte prosím na vědomí, že poslední autobus na parkoviště na Ovčárně vyjíždí v 17:00 hod.! Hotel nezajišťuje přepravu osob ani zavazadel z centrálního parkoviště Hvězda! Z horního parkoviště na Ovčárně jsou v zimě ubytovaným hostům při příjezdu na přání rolbou odvážena zavazadla (nikoliv osoby) do hotelu vždy v 13:15, 15:15 a 17:15 hod. Při odjezdu z hotelu sváží zavazadla na horní parkoviště na Ovčárně vždy v 09:00 a v 10:00 hod. Vývoz nebo svoz zavazadel je zpoplatněn částkou 200 Kč/osoba (informativní údaj, cena se může lišit). Mimo stanovený čas je možné si přes recepci objednat vývoz nebo svoz zavazadel sněžným skútrem za 300 Kč/osoba (informativní údaj, cena se může lišit). Hotel nezajišťuje přepravu osob s výjimkou osob starších, těžce pohyblivých, matek s malými dětmi - nutno předem domluvit s recepcí hotelu.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Lázně Karlova Studánka (8,4 km) - krytý bazén se slanou vodou a atrakcemi.
Wellness centrum Bruntál (25 km) - 100 m dlouhý tobogán, plavecký bazén (25 m, 6 drah, slaná voda), rekreační bazén s vodními atrakcemi, divoká řeka, vířivky, parní sauna atd.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Vysílač Praděd (2,5 km) - je stavba na vrcholu Pradědu v Hrubém Jeseníku. Jeho vrchol je nejvyšším pevným umělým bodem Česka, s nadmořskou výškou mezi 1 637 a 1 638 m převyšuje vrchol nejvyšší české hory Sněžky.

Vodopády Bílé Opavy (3 km) - Vodopády Bílé Opavy je označení kaňonu říčky Bílá Opava ve svrchní části jejího toku nad Karlovou Studánkou. Území je součástí Národní přírodní rezervace Praděd.

Karlova Studánka (8 km) - Lázně se nacházejí v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice, který je srovnatelný s alpským prostředím. Jsou rovněž nejvýše položenými lázněmi v České republice. Najdete zde zdravé horské klima, minerální prameny, osobitou architekturu i širokou nabídku regeneračních a léčebných procedur.

Zámek v Bruntále (25 km) - je jednou z nejvýznamnějších památek regionu. Okolo zámku netradiční dispozice tvaru kruhové výseče s trojúhelníkovým nádvořím s arkádami se rozkládá zámecký park. Při severozápadním křídle stojí Hodinová věž. Na zámku se zachovalo cenné vybavení původních interiérů s bohatou obrazovou sbírkou, zbrojnicí a knihovnou. Dnes je sídlem regionálního muzea, jsou zde muzejní expozice a výstavní síně a konají se tady kulturní a společenské akce.

Dovolená POD ROZHLEDNOU:
Rozhledna Praděd (vzdálenost 2,7 km), 1491 m. n. m., výtah
Z vyhlídky ve výšce 80 m je za dobrého počasí krásný rozhled nad Lysou horu, Sněžku a Radhošť. Při velmi dobré viditelnosti je možné zhlédnout Vysoké Tatry a Malou Fatru na Slovensku a Nízké Alpy v Rakousku.

NEPŘEHLÉDNĚTE

OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 2 noci.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu, končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

30,- Kč/osoba od 18 let/noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

Nutno předem ověřit na hotelu, poplatek za psa/domácí zvíře je 400,- Kč/noc.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

V letní sezoně (od května do listopadu) je možné parkovat přímo u hotelu za poplatek 400,- Kč/noc/vůz. Pozor, dostupnost parkovacího místa nutno předem ověřit.
V zimní sezoně (od prosince do dubna) není možné parkovat až u hotel, kvůli sněhu:
1) Můžete zaparkovat na horním parkovišti na Ovčárně, které je vzdáleno od hotelu cca 1 km pěší chůzí - nutná včasná rezervace parkovacího místa, poplatek za parkování viz https://www.tic-vrbno.cz/praded.
2) V případě plné kapacity parkoviště na Ovčárně můžete zaparkovat na dolním centrálním parkovišti Hvězda za poplatek 130 Kč/za každý započatý den (informativní údaj, aktuální ceny parkování a další důležité informace najdete na webu Karlovy Studánky www.kstudanka.cz) a z Hvězdy se do hotelu dopravit kyvadlovou dopravou, která jezdí pravidelně každou celou hodinu směr horní parkoviště na Ovčárně.

Parkoviště Hvězda má moderní parkovací systém (platit můžete hotovostí, kartou, online, přes QR kód).
Na adrese https://karlovastudanka.parkum.cz/booking je možné si dopředu zarezervovat parkovací místo (pokud chcete mít své místo jisté v rámci frekventovaných dní). Po online platbě obdržíte kromě dokladu i QR kód, který načtou u vjezdového terminálu parkoviště.

DALŠÍ SLUŽBY

zapůjčení dětské postýlky 150,- Kč/noc

WELLNESS - vstup na 1 hodinu:
dítě do 6,99 let zdarma
dítě 7 - 12,99 let 300,- Kč
osoba 13 let a více 300,- Kč

report_problemZ důvodu plánované opravy komunikace dochází ke změně výjezdových a sjezdových časů mezi parkovištěm Hvězda a Ovčárna - Točna. V období od 13.5. do 31.10.2024 budou platit tyto nové časy kyvadlové dopravy:
Pondělí - pátek:
07:00 hod. výjezd / 07:30 hod. sjezd
08:00 hod. výjezd / 08:30 hod. sjezd
09:00 hod. výjezd / 09:30 hod. sjezd
10:00 hod. výjezd / 10:30 hod. sjezd
10:50 hod. výjezd / 11:00 hod. sjezd
11:20 - 15:20 hod. uzavřena komunikace!
16:00 hod. výjezd / 16:30 hod. sjezd
17:00 hod. výjezd / 17:30 hod. sjezd
18:00 hod. výjezd / 18:30 hod. sjezd
18:50 hod. výjezd / 19:15 hod. sjezd
19:30 - 06:00 hod. uzavřena komunikace!
Provoz během víkendu:
Komunikace v provozu, výjezd nahoru v celou hodinu, sjezd dolů vždy o půl.

Při nástupu na pobyt vám doporučujeme příjezd výjezdem v 10:50 hod. nebo následně V 16:00 hod.

report_problemZ důvodu plánované opravy komunikace dochází ke změně výjezdových a sjezdových časů mezi parkovištěm Hvězda a Ovčárna - Točna. V období od 13.5. do 31.10.2024 budou platit tyto nové časy kyvadlové dopravy:
Pondělí - pátek:
07:00 hod. výjezd / 07:30 hod. sjezd
08:00 hod. výjezd / 08:30 hod. sjezd
09:00 hod. výjezd / 09:30 hod. sjezd
10:00 hod. výjezd / 10:30 hod. sjezd
10:50 hod. výjezd / 11:00 hod. sjezd
11:20 - 15:20 hod. uzavřena komunikace!
16:00 hod. výjezd / 16:30 hod. sjezd
17:00 hod. výjezd / 17:30 hod. sjezd
18:00 hod. výjezd / 18:30 hod. sjezd
18:50 hod. výjezd / 19:15 hod. sjezd
19:30 - 06:00 hod. uzavřena komunikace!
Provoz během víkendu:
Komunikace v provozu, výjezd nahoru v celou hodinu, sjezd dolů vždy o půl.

Při nástupu na pobyt vám doporučujeme příjezd výjezdem v 10:50 hod. nebo následně V 16:00 hod.

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
WELLNESS POBYT S POLOPNZÍ 3 dny/2 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,St,Ne Po,Út,St,Ne Po,Út,St,Ne
Minimální počet nocí 2 2 2
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE polopenze Na 2 nocí 3660 4180 3660
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 1830 2090 1830
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem polopenze Na 2 nocí 4180 4700 4180
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 2090 2350 2090
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 2090 2350 2090
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 3 dny/2 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Čt,Pá,So Čt,Pá,So Čt,Pá,So
Minimální počet nocí 2 2 2
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE polopenze Na 2 nocí 3980 4500 3980
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 1990 2250 1990
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem polopenze Na 2 nocí 4500 5000 4500
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 2250 2500 2250
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 2 nocí 2250 2500 2250
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne
Minimální počet nocí 3 3 3
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE polopenze Na 3 nocí 5500 6280 5500
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 2750 3140 2750
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem polopenze Na 3 nocí 6280 7060 6280
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 3140 3530 3140
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 3140 3530 3140
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny St,Čt,Pá,So St,Čt,Pá,So St,Čt,Pá,So
Minimální počet nocí 3 3 3
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE polopenze Na 3 nocí 5960 6740 5960
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 2980 3370 2980
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem polopenze Na 3 nocí 6740 7520 6740
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 3370 3760 3370
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 3 nocí 3370 3760 3370
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7 7
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE polopenze Na 7 nocí 10980 12560 10980
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 5490 6280 5490
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem polopenze Na 7 nocí 12560 14080 12560
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 6280 7040 6280
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 6280 7040 6280
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Po,Ne Po,Ne Po,Ne
Minimální počet nocí 4 4 4
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE (55 - X let) polopenze Na 4 nocí 6300 7340 6300
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3150 3670 3150
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem (55 - X let) polopenze Na 4 nocí 7340 8380 7340
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3670 4190 3670
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3670 4190 3670
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Út,St,Čt,Pá,So Út,St,Čt,Pá,So Út,St,Čt,Pá,So
Minimální počet nocí 4 4 4
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE (55 - X let) polopenze Na 4 nocí 6940 7980 6940
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3470 3990 3470
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem (55 - X let) polopenze Na 4 nocí 7980 8980 7980
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3990 4490 3990
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 3990 4490 3990
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7 7
a) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE (55 - X let) polopenze Na 7 nocí 9480 11040 9480
a) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 4740 5520 4740
b) Dospělý na lůžku - pokoj DELUXE s balkonem (55 - X let) polopenze Na 7 nocí 11040 12580 11040
b) Dítě na lůžku čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 5520 6290 5520
b) Dítě na přistýlce čerpající služby zahrnuté v balíčku - pokoj DELUXE s balkonem (7 - 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 5520 6290 5520
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
RODINNÁ DOVOLENÁ NA HORÁCH 5 dní/4 noci
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 4 4 4
c) Apartmán třílůžkový (2 dospělí + 1 dítě do 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 15690 17790 15690
d) Apartmán čtyřlůžkový (2 dospělí + 2 děti do 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 17790 19890 17790
e) Apartmán pětilůžkový (2 dospělí + 3 děti do 12,99 let) polopenze Na 4 nocí 19890 21990 19890
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
RODINNÁ DOVOLENÁ NA HORÁCH 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 7 7 7
c) Apartmán třílůžkový (2 dospělí + 1 dítě do 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 23590 26690 23590
d) Apartmán čtyřlůžkový (2 dospělí + 2 děti do 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 26690 29890 26690
e) Apartmán pětilůžkový (2 dospělí + 3 děti do 12,99 let) polopenze Na 7 nocí 29890 32990 29890
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0
Povinné
WELLNESS POBYT S POLOPNZÍ 3 dny/2 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 3 dny/2 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
WELLNESS POBYT S POLOPENZÍ 4 dny/3 noci přes víkend
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
POBYT PRO AKTIVNÍ SENIORY 55+ na 5 dní/4 noci ve všední dny
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 660 660 660
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
RODINNÁ DOVOLENÁ NA HORÁCH 5 dní/4 noci
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
RODINNÁ DOVOLENÁ NA HORÁCH 8 dní/7 nocí
01.04. - 01.07. 01.07. - 01.10. 01.10. - 20.12.
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) zdarma pro každou platící osobu při pobytu od 2 nocí Na zájezd 0 0 0
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.