S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

GRANDHOTEL NABOKOV - Mariánské Lázně

starstarstarstarstar_half
Vlastní
polopenze
od 4 280 Kč za osobu / 2 noci
vybrat balíček
Mariánské Lázně
UPŘESNĚNÍ LOKALITY


Město Mariánské Lázně leží v rozlehlé dolině na západě Čech v nadmořské výšce 576 až 626 m n. m. Pás lesů široký téměř 20 km protkaný množstvím turistických stezek se nachází v bezprostřední blízkosti lázní. Mariánské Lázně jsou v celém světě známé jednak díky svým léčebným metodám a účinným a kvalitním léčivým zdrojům, jednak i pro své malebné okolí. Na území lázeňské zóny bylo objeveno okolo 100 studených pramenů minerální vody s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Některé z nich se používaly už na počátku 16. století. Skutečnou perlou mezi městskými stavbami, postavenými v neoklasicistním stylu, je kolonáda z roku 1889.

V Mariánských lázních doporučujeme navštívit:
Zpívající fontána - Zpívající fontána byla vybudována v letech 1982–1986 při rekonstrukci promenády akademickým architektem Pavlem Mikšíkem. Působivé vodní obrazce jsou tvořeny z deseti střikových systémů, jejichž kombinace řídí počítač.

Lázeňská kolonáda - Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Rozhledna Hamelika - Nedaleko Mariánských Lázní leží rozhledna Hamelika. Rozhledna z roku 1876 stojí ve výšce 723 m n.m. a je volně přístupná všem, kdo si chtějí užít výhled na lázeňskou část města Mariánské Lázně, Slavkovský les či Zelenou horu.

Městské muzeum a galerie - Navštivte nejstarší dům v Mariánských Lázních z roku 1818 spjatý se jménem básníka J. W. Goetha. Nahlédněte do historie Goethových pobytů i do tajemství jeho lásky k mladičké Ulrice von Levetzow. Vydejte se po stopách léčivých pramenů a nechte se unést sladkou historií lázeňských oplatek.

Tipy na výlety do okolí:
Klášter Teplá (18,2 km) - Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech, leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Prohlédnete si zde historické interiéry s rozsáhlou knihovnu, součástí expozice je kompletní sbírka portrétů všech opatů, kteří vedli klášter od 12. až do 20. století.

Rozhledna Panský vrch (4,4 km) - Na vyhlídkovou plošinu ve výšce 40 metrů vede 207 schodů a pokochat se můžete celokruhovým výhledem na Slavkovský les, Mariánské lázně, Lázně Kynžvart, Dyleň a Přimdu.

Farská kyselka ve Slavkovském lese (6,9 km) - Farská kyselka je chutný pitný pramen, který vyvěrá v nadmořské výšce 767 metrů v lese mezi obcí Prameny a Mariánskými Lázněmi. Je kryt dřevěným altánkem a poskytuje pěkné místo k odpočinku.

Možnosti koupání v Mariánských lázních a okolí:
Koupaliště lido - Koupaliště leží v krásné přírodní scenérii Mariánských Lázní, 2 km od centra města uprostřed lesů. Koupaliště Lido bylo založeno v roce 1932 a upraveno z rybníka, který měl ideální polohu pro vybudování přírodního koupaliště.

hodnocení
9,7 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Nabokov se nachází v blízkosti Kolonády se Zpívající fontánou (150m) a těsném sousedství parku u Lesního pramene (50m).
Hotelový komplex vznikl propojením sedmi historických budov a dostavbou bazénového a Wellness centra. Jedinečný projekt Grandhotelu Nabokov tak v sobě spojuje klasickou lázeňskou architekturu 19. a počátku 20. století s moderním designem 21. století.
Své jméno hotel dostal po významném ruském spisovateli Vladimiru Vladimiroviči Nabokovovi, který se zde v roce 1937 léčil.

Mariánské Lázně leží v oblasti, která je mimořádně bohatá na přírodní léčivé zdroje – v samotném městě vyvěrá 40 pramenů a v jeho širším okolí jich je 100 – vyznačují se svou chemickou rozmanitostí. V Mariánských Lázních je tak možné léčit celou řadu onemocnění – lázně jsou vyhledávány především hosty s nemocemi pohybového aparátu, ledvin a močových cest a jsou také vhodné pro léčbu respiračních a gynekologických nemocí a poruch metabolismu.
K nejznámějším mariánskolázeňským pramenům patří: Křížový pramen, Ferdinandův pramen, Rudolfův pramen, Lesní pramen, Karolinin pramen, Ambrožův pramen a Balbínův pramen.

AKČNÍ NABÍDKA

• VLASTNÍ WELLNESS A BAZÉN

URČITĚ OCENÍTE

Proč Grandhotel Nabokov Mariánské Lázně ****:
• luxusní ubytování s nádherným výhledem
• gastronomické zážitky v naší prostorné restauraci
• přírodní léčivé zdroje a wellness pro celou rodinu
• nově zrekonstruované fitness centrum
• lázeňská klinika s kvalitní lékařskou péčí
• thajské masáže, pedikúra, manikúra a profesionální kadeřnictví
• dětský koutek pro rodiče s dětmi
• vlastní Wellness centrum
• denně volný vstup do bazénu

KDE BUDETE SPÁT

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje Comfort :, Spr. nebo vana, SAT LED TV, trezor, minibar, telefon, čajový a kávový set, wellness set, Wi-Fi
b) 2 - lůžkové pokoje Superior :, Spr. nebo vana, SAT LED TV, trezor, minibar, telefon, čajový a kávový set, wellness set, Wi-Fi

Pokoje s výhledem do klidné lázeňské ulice nebo do dvora.

Některé pokoje s balkonem, nutno předem ověřit, CK negarantuje, platba na místě 250 Kč/noc.
Některé pokoje s klimatizací, nutno předem ověřit, CK negarantuje,, platba na místě 250 Kč/noc.

CELKOVÁ KAPACITA

127 pokojů

FORMA STRAVY

Polopenze.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA.

Procedury poskytovány od 16ti let.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, hotelová restaurace, výtah, lobby bar a kavárna Lolita, solná jeskyně, solárium, Fitness centrum, kosmetický salón, kadeřnictví, manikúra a pedikúra, solná jeskyně, Wi-Fi

Lázeňská klinika je opravdovým srdcem celého hotelu. Léčí zde pomocí minerální vody a rašeliny. Přímo v hotelu je zaveden Lesní pramen, který se využívá pro minerální koupele, inhalace a pitnou kúru. Hotelový lékař vám na základě vstupní prohlídky sestaví individuální léčebný plán.
K výbavě lázeňské kliniky patří i jeden z nejmodernějších přístrojů na léčbu pohybového aparátu – SIS (super inductive system), mezi jehož hlavní léčebné účinky patří úleva od bolesti, svalová relaxace, svalová stimulace a kloubní mobilizace.

Wellness svět AGLAJA (s bazénem o velikosti 7 x 12 m, whirlpool a saunový svět)

Restaurace v objektu
Sauna

Balíčky

KRÁLOVSKÉ ROZMAZLOVÁNÍ (2)

2 nocí
polopenze
od 6 280 Kč za osobu
KRÁLOVSKÉ ROZMAZLOVÁNÍ (2)

MINI BEAUTY (3)

3 nocí
polopenze
od 9 050 Kč za osobu
MINI BEAUTY (3)

DOTEK LÁZNÍ (6)

6 nocí
polopenze
od 19 140 Kč za osobu
DOTEK LÁZNÍ (6)

LÁZNĚ PRO VŠEDNÍ DEN (5)

5 nocí
polopenze
od 14 690 Kč za osobu
LÁZNĚ PRO VŠEDNÍ DEN (5)

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7do zastávky "Mírové náměstí" cca 220 m od hotelu.
V hotelu si můžete objednat transfer jak z místního nádraží, tak z letiště v Karlových Varech i v Praze. (Cena na dotaz.)

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Mírové náměstí" cca 220 m od hotelu.
V hotelu si můžete objednat transfer jak z místního nádraží, tak z letiště v Karlových Varech i v Praze. (Cena na dotaz.)

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází na konci Hlavní třídy.

Vzdálenost:
z Prahy: 172,2 km, z Českých Budějovic: 214,2 km, z Brna: 377,6 km, z Ostravy: 544 km

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový bazén (7x12 m)

Městský plavecký bazén Mariánské Lázně (2,4 km) - nabízí návštěvníkům k dispozici plavecký bazén 25 metrů a dětský bazén. Z dalších služeb lze potom využít ohřívárnu, vířivky, tobogán, kadeřnictví, masáže a občerstvení.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

JAK UŠETŘIT V LÁZNÍCH ? (klikněte)

Cyklotrasy v okolí ubytovacího zařízení jsou ideální pro výlety na kole.
Pěší turistice je možné se věnovat i při pobytu v lázních. Okolím prochází mnoho turistických tras.


Dovolená POD ROZHLEDNOU:

Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů
Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána.
Provozní doba (bez záruky): neomezeně
Vstupné (bez záruky): zdarma

Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 7,3 km), 650 m. n. m., 207 schodů
Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda.
Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března
Vstupné (bez záruky): zdarma

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 v den příjezdu a večeří od 17:30 hod. Pobyt končí snídaní (07:00 - 10:30) a uvolněním pokoje do 11:00 hod.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

50 Kč / noc (od 18 let)

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

1150 Kč / noc - po předchozím ověření

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

na OVĚŘENÍ U HOTELU:
- 450 Kč / noc / auto
NEBO:
- 175 Kč / noc / auto - v nedalekém parkovacím domě (cca 350 m)

DALŠÍ SLUŽBY

Hotel přijímá koruny (CZK) nebo eura (EUR). Možnost platby v hotovosti nebo kartou (VISA, VISA ELECTRON, MASTER-CARD, MAESTRO).

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
KRÁLOVSKÉ ROZMAZLOVÁNÍ (2)
01.07. - 04.07. 04.07. - 11.07. 21.07. - 01.08.
Nastupní dny
Minimální počet nocí 2 2 2
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 2 nocí 4485 (15,1%) 4910 (15,1%) 5190 (10,2%)
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 2 nocí 5335 (15%) 5890 (15%) 6235 (10%)
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 2 nocí 4910 (15,1%) 5335 (15%) 5650 (10%)
MINI BEAUTY (3)
01.07. - 04.07. 04.07. - 11.07. 21.07. - 01.08.
Nastupní dny Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne
Minimální počet nocí 3 3 3
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 3 nocí 6415 (15%) 7045 (15%) 7460 (10%)
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 3 nocí 7690 (15%) 8515 (15%) 9015 (10%)
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 3 nocí 7045 (15%) 7690 (15%) 8145 (10%)
DOTEK LÁZNÍ (6)
01.07. - 04.07. 04.07. - 11.07. 21.07. - 01.08.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 6 nocí 13715 (15%) 14990 (15%) 15875 (10%)
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 6 nocí 16265 (15%) 17915 (15%) 18970 (10%)
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 6 nocí 14990 (15%) 16265 (15%) 17225 (10%)
LÁZNĚ PRO VŠEDNÍ DEN (5)
01.07. - 04.07. 04.07. - 11.07. 21.07. - 01.08.
Nastupní dny Po,Ne Po Po
Minimální počet nocí 5 5 5
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 5 nocí 10375 (15%) 11430 (15%) 12090 (10,1%)
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 5 nocí 12485 (15%) 13870 (15%) 14685 (10%)
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 5 nocí 11430 (15%) 12485 (15%) 13220 (10%)
KRÁLOVSKÉ ROZMAZLOVÁNÍ (2)
02.06. - 25.10. 16.06. - 01.07. 11.07. - 21.07. 01.08. - 25.10. 25.10. - 03.11. 03.11. - 29.11. 29.11. - 23.12.
Nastupní dny
Minimální počet nocí 2 2 2 2 2 2
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 2 nocí 5280 5780 6530 5280 4280
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 2 nocí 6280 6930 7880 6280 5030
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 2 nocí 5780 6280 7030 5780 4780
Dospělý na přistýlce SUPERIOR polopenze Na 2 nocí 3790 3790 3790 3790
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
MINI BEAUTY (3)
02.06. - 25.10. 16.06. - 01.07. 11.07. - 21.07. 01.08. - 25.10. 25.10. - 03.11. 03.11. - 29.11. 29.11. - 23.12.
Nastupní dny Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne Po,Út,Ne
Minimální počet nocí 3 3 3 3 3 3
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 3 nocí 7550 8290 9420 7550 6050
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 3 nocí 9050 10020 11440 9050 7170
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 3 nocí 8290 9050 10170 8290 6790
Dospělý na přistýlce SUPERIOR polopenze Na 3 nocí 5290 5290 5290 5290
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
DOTEK LÁZNÍ (6)
02.06. - 25.10. 16.06. - 01.07. 11.07. - 21.07. 01.08. - 25.10. 25.10. - 03.11. 03.11. - 29.11. 29.11. - 23.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 6 6 6 6 6 6
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 6 nocí 16140 17640 19890 16140 13150
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 6 nocí 19140 21080 23930 19140 15390
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 6 nocí 17640 19140 21380 17640 14650
Dospělý na přistýlce SUPERIOR polopenze Na 6 nocí 11650 11650 11650 11650
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
LÁZNĚ PRO VŠEDNÍ DEN (5)
02.06. - 04.07. 16.06. - 01.07. 04.07. - 25.10. 11.07. - 21.07. 01.08. - 25.10. 25.10. - 03.11. 03.11. - 29.11. 29.11. - 23.12.
Nastupní dny Po,Ne Po,Ne Po Po Po,Ne Po,Ne Po,Ne
Minimální počet nocí 5 5 5 5 5 5 5
Dospělý na lůžku 1/2 COMFORT polopenze Na 5 nocí 12210 13450 15330 12210 9710
Dospělý na lůžku 1/1 COMFORT polopenze Na 5 nocí 14690 16320 18690 14690 11580
Dospělý na lůžku 1/2 SUPERIOR polopenze Na 5 nocí 13450 14690 16570 13450 10960
Dospělý na přistýlce SUPERIOR polopenze Na 5 nocí 8460 8460 8460 8460 8460
Dítě bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 2,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0 0
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.