S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

AQUAWORLD RESORT BUDAPEST - Budapest

starstarstarstar
Vlastní
polopenze
od 3 240 Kč za osobu / 2 noci
vybrat balíček
UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Vzdálenost cca 550 km od Prahy, 360 km od Brna a 472 km od Ostravy. Vzdálenost od hraničního přechodu Rusovce/Rajka 186 km.

Královna Podunají, domov 3,01 milionů obyvatel (9. největší v EU), hlavní město Maďarské republiky, leží na obou březích řeky a spojuje kopcovitou část Budy s Peští, rozkládající se do východní roviny. Vzhledem ke svým mnoha historickým památkám a muzeím, proslulým výstavám a kulturním událostem, jedinečné poloze, svému postavení jako metropole, a rozsáhlé kapacitě svých hotelů a infrastruktury je Budapešť oblíbeným cílem turistů během všech ročních období.
Co vidět v Budapešti ZDE.

Pod Budapeští leží geologický zlom, který má na svědomí, že lze v tomto městě napočítat přes 120 termálních pramenů zásobujících okolo 30 lázeňských komplexů. Lázně Széchenyi, nejslavnější a největší léčebné lázně Evropy, vás uchvátí nádhernými novobarokními budovami a nepřeberným množstvím bazénů i dalších procedur, které si můžete připlatit.

Vybavení areálu Széchenyi:
bazény: plavecký bazén (27 °C, hloubka 0,80-1,70 m), zážitkový bazén (30 °C v létě, 34 °C v zimě, hloubka 0,80 m), termální sedací bazén (38 °C)
další atrakce a služby: komplexní fyzioterapeutické oddělení v rámci denní nemocnice, program léčebné kúry, individuální a skupinové cvičení, podvodný tělocvik, termální bazénové lázně, suché horké a parní kabiny, finské sauny, infrasauna, automat na ledovou kaši, ledová sprcha, vanová koupel s kysličníkem uhličitým, bahenní obaly, podvodní tryskové masáže, lékařská léčebná masáž, relaxační masáž, thajská masáž, léčba pitnou kúrou, výuka plavání, masáž nohou po kolena, pedikúra, zážitkové lázně, wellness, fitness, redukční tělocvik, tělocvik na formování těla, vodní aerobic, úschovna oděvů a cenných předmětů, restaurace a bufet, léčení celulitidy a SPA detoxikace

Léčebná voda:
Složení: sodík, vápník, hořčík, siřičitany, hydrokarbonáty, chloridy, sulfidy, fluoridy, alkalické sloučeniny a kyselina boritá
Indikace (doporučuje se při): degenerativní onemocnění kloubů, chronické a polochronické záněty kloubů, ortopedická a poúrazová rehabilitace, chronické žaludeční problémy různého charakteru, žaludeční vředy, střevní poruchy, zvýšená tvorba kyseliny žaludeční, chronické zánětlivé procesy ledvin a močovodu, některé nemoci spojené s tvorbou ledvinových kamenů, chronické záněty dýchacích cest, předcházení nedostatku vápníku kostní soustavy, podpora vylučování žluči při některých chorobách žlučového měchýře a žlučovodu
Kontraindikace (nedoporučuje se při): vážné srdeční onemocnění, nedostatečnost oběhové a dýchací soustavy, inkontinence, infekční nemoci spojené se zvýšenou teplotou, zhoubné nádorové onemocnění, akutní zánětlivá onemocnění, tuberkulóza, trombóza, vážná žilní onemocnění a těhotenství
Doporučená délka pobytu v bazénu s termální léčivou vodou: max. 20 min.
Omezení pro děti: Vstup do bazénů s termální léčivou vodou se nedoporučuje.
Budapešť autobusem (autobusové nádraží Népliget)
Cesta autobusem na trase Brno – Budapešť trvá zhruba 5 hodin, na trase Praha – Budapešť pak okolo 7 hodin. Autobusovou dopravu zajišťuje např. FlixBus a RegioJet Student Agency. Každá z nich jezdí do a z maďarské metropole každodenně, a to hned několikrát, vč. spojů zpět.

hodnocení
9,9 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Jeden z největších hotelových komplexů s aqua-parkem ve střední Evropě, rozkládající se na 8,6 ha, se nachází v severní části Budapešti vedle dálnice M0.

AKČNÍ NABÍDKA

SLEVA 3=2 na pobyty v termínu 01.08.- 31.08.2024 (platí pro pokoje STANDARD, SUPERIOR a rodinné pokoje) • Neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Aquaworld Resort Budapest:
- vhodné pro rodiny s dětmi
- neomezený vstup do AQUAWORLDU - 17 vnitřních a venkovních bazénů
- wellness a relaxace

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje STANDARD s dětskou přistýlkou, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13,99 let).
b) JUNIOR SUITE (prostorný 2-lůžkový pokoj s možností přistýlky), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
c) 2-pokojový apartmán (1 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí/max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti do 14 let)
d) 3-pokojový apartmán (2 ložnice, obývací místnost), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí/max. obsazenost 5 dospělých nebo 4 dospělí + 2 děti do 14 let)
e) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 2 dospělí). Do některých pokojů možnost dětské přistýlky pro dítě do 13,99 let.
f) rodinný pokoj (propojené dva 2-lůžkové pokoje), koupelna, WC, SAT/TV, fén, telefon, trezor, klimatizace, připojení k internetu (Min. obsazenost 4 dospělí)

Většina pokojů s balkonem (CK negarantuje). Pokoje s výhledem Buda Hill view za příplatek a na dotaz.

K dispozici pokoje pro tělesně postižené (Junior Suite).
Pokoje na dotaz.

CELKOVÁ KAPACITA

V hlavní budově - 221 standard pokojů, 28 junior suite, 8 suite, 2 prezidentské apartmá, 2 pokoje (junior suite) pro tělesně postižené.
K hotelu patří apartmánový dům - 48 dvoupokojových a třípokojových apartmánů (propojeny krytým koridorem s hlavní budovou a Aquaworldem)

FORMA STRAVY

polopenze

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 6,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA.
Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

*SLEVA 5% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ 60 a více dnů přes nástupem na pobyt platí pro termíny 07.01.- 24.06. a 02.09.- 16.12.2024
*SLEVA 4=3, 5=4, 6=5, 7=6 platí v termínech 07.01.- 18.03.; 08.04.- 24.06.; 02.09.- 25.10. a 07.11.- 16.12.2024

* SLEVY neplatí v době Velikonoc (28.03.- 01.04.2024) a FORMULE 1 (26.07.- 28.07.2024)

Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace, Lobby bar, fitness, squash, tenis, výtah, Orientální lázně, Wellness, Saunový svět (parní a aroma kabina, Finská či Ruská sauna, infra sauna, bio-sauna, Kneippův bazén), vnitřní a venkovní parkoviště, přímý vstup do Aquaworldu (dominantou je replika kambodžského chrámu Angkor, který má 5 poschodí a průměr 72 m).

Restaurace v objektu
Sauna
BAR (denní bar, lobby bar)

Balíčky

REKREAČNÍ POBYT

2 nocí
polopenze
od 4 240 Kč za osobu
REKREAČNÍ POBYT

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Prahy/Brna do Budapeště (RegioJet 1031/1035), stanice Budapest-Deli (konečná stanice). Metrem (M2) na zastávku Batthyány tér, odtud příměstským vlakem (H5) na zastávku Békásmegyer. Pěšky na autobusovou zastávku Békásmegyer H. Autobusem (296) na zastávku Homoktövis iskola. Hotel je od zastávky vzdálený asi 600 m.

Cesta vlakem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h a 40 min.
Cesta vlakem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy/Brna do Budapeště (Flixbus 260), zastávka Budapest Népliget bus station. Pěšky asi 250 m na tramvajovou zastávku Népliget M. Tramvají (1) na zastávku Vágány Utca / Róbert Károly Körút, odtud autobusem (30) na zastávku Homoktövis iskola. Hotel je od zastávky vzdálený asi 600 m.

Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h a 40 min.
Cesta autobusem z Brna bez přestupu trvá cca 5 h a 30 min.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost:
z Prahy: 542,1 km, z Českých Budějovic: 443 km, z Brna: 340,7 km, z Ostravy: 515,6 km

MOŽNOST KOUPÁNÍ

AQUAWORLD - 17 vnitřních a venkovních bazénů, 180 m dlouhá horská řeka, 11 skluzavek s různou délkou, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, skokanská věž a mnoho dalších atrakcí.
POZN. Vstup na některé skluzavky a atrakce je omezen výškou dítěte.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

BUDAPEŠŤ
Hlavní město Maďarska přezdívané Perla na Dunaji plné pozoruhodností s pulzujícím centrem, majestátní řekou, vysokými věžemi kostelů, štědrým počtem termálních lázní a skvělou gastronomií a vynikajícími víny.

Co rozhodně musíte vidět v Budapešti:
• Budova parlamentu
• Vidámpark – unikátní zábavný park
• Řetězový most
• Největší Synagogu Evropy a židovské muzeum
• Hrad a hradní komplex
• ZOO
• Margaretin ostrov
• Palác Divů
• známé lázně Széchenyi

Nenechte si ujít zajímavé akce v Budapešti:
• Budapešťský Jarní festival (březen)
• Svátek moštu (červen)
• Dunajský karneval na vodě (červen)
• Festival pálenky a klobásy (září – říjen)
• Festival vína a šampaňského (září)
• Podzimní festival umění (říjen)

VÁNOCE

V ceně vánočního pobytu slavnostní menu.

SILVESTR

V ceně silvestrovského příplatku gala večeře a program.
Silvestrovský pobyt nelze zakoupit bez silvestrovského příplatku!
Platí odlišné storno podmínky (od 30 dnů před nástupem 100%)

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. V případě pozdějšího příjezdu informujte hotel. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

0,- Eur/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

17 Eur/ den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Venkovní zdarma, garáž: 8 Eur/ auto/ den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Amex.

report_problemPOZOR!! V termínech 28.03.- 01.04.; 26.07.- 28.07.2024 a 16.12.2024 - 01.01.2025 platí odlišné storno podmínky - 30 dnů před nástupem 100%.

report_problemPOZOR!! V termínech 28.03.- 01.04.; 26.07.- 28.07.2024 a 16.12.2024 - 01.01.2025 platí odlišné storno podmínky - 30 dnů před nástupem 100%.

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
REKREAČNÍ POBYT
24.06. - 26.07. 28.07. - 02.09. 02.09. - 04.11. 04.11. - 16.12. 16.12. - 01.01.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2 2
(a) Osoba na lůžku - STANDARD polopenze Na noc 3180 2820 2430 3180
(a) Dítě na přistýlce - STANDARD (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
(a) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
(b) Osoba na lůžku JUNIOR SUITE polopenze Na noc 3620 3260 2870 3620
(b) Dospělý na přistýlce JUNIOR SUITE polopenze Na noc 2020 2020 2020 2020
(b) Dítě na přistýlce JUNIOR SUITE (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
(b) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
(c) Osoba na lůžku 2APP polopenze Na noc 3930 3570 3180 3930
(c) Dospělý na přistýlce 2APP polopenze Na noc 2020 2020 2020 2020
(c) Dítě na přistýlce 2APP (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
(c) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
(d) Osoba na lůžku 3APP polopenze Na noc 2690 2520 2320 2690
(d) Dospělý na přistýlce 3APP polopenze Na noc 2020 2020 2020 2020
(d) Dítě na přistýlce 3APP (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
(d) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
(e) Osoba na lůžku - SUPERIOR polopenze Na noc 3370 3010 2620 3370
(e) Dítě na přistýlce - SUPERIOR (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
(e) Dítě na přistýlce ZDARMA (0 - 6,99 let) polopenze Na noc 0 0 0 0
(f) Osoba na lůžku v rodinném pokoji (2 propojené pokoje) polopenze Na noc 2590 2410 2220 2590
(f) Dospělý na přistýlce v rodinném pokoji polopenze Na noc 2020 2020 2020 2020
(f) Dítě na přistýlce v rodinném pokoji (7 - 13,99 let) polopenze Na noc 1510 1510 1510 1510
Povinné
REKREAČNÍ POBYT
24.06. - 26.07. 28.07. - 02.09. 02.09. - 04.11. 04.11. - 16.12. 16.12. - 01.01.
(a) Příplatek za neobsazené lůžko Na noc 1650 1330 1000 1650
Příplatek SILVESTR GALA VEČEŘE + PROGRAM/ dospělý Na zájezd 4720
Příplatek SILVESTR GALA VEČEŘE + PROGRAM/ dítě (7 - 13,99 let) Na zájezd 3540
Příplatek SILVESTR GALA VEČEŘE + PROGRAM/ dítě zdarma (0 - 6,99 let) Na zájezd 0
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.