S péčí a láskou vybrané ty nejlepší hotely ♥
221 907 907 Po - Pá: 9:00 - 17:00

AQUAPALACE - Praha - Čestlice

starstarstarstar
Vlastní
snídaně Bez stravy
od 1 545 Kč za osobu / 1 noc
vybrat balíček
UPŘESNĚNÍ LOKALITY

Praha je hlavním městem České republiky, zároveň je městem i největším. Leží uvnitř Středočeského kraje jako samostatná správní jednotka, protéká jím řeka Vltava. Sídlí zde velká část státních institucí, prezident republiky, parlament a vláda. Praha je centrem turistickým, politickým, vzdělávacím, uměleckým, kulturním i hospodářským. Od roku 1992 figuruje historické centrum Prahy na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Praha bývá nazývána srdcem Evropy, obecně je považována za jedno z nejkrásnějších měst světa a architektonický stověžatý skvost na řece Vltavě. K nejnavštěvovanějším památkám patří bezpochyby Pražský hrad s katedrálou sv. Víta nebo Zlatou uličkou, Karlův most, Staroměstské náměstí s Pražským orlojem, Josefov s Židovským městem, Petřín s lanovkou a rozhlednou, Vyšehrad, pražská ZOO a botanická zahrada. Nejslavnější pražské památky a velkou část historického města poznáte, když se vydáte tzv. Královskou cestou – trasou, kterou absolvovali korunovační průvody českých králů vedoucí od Obecního domu až na Pražský hrad.
Praha je protkaná historií a nabízí nepřeberné množství památek, kostelů, chrámů, paláců, výstavních zahrad a parků, tematicky zaměřených muzeí i galerií, vyhlídkových věží a rozhleden, památníků, architektonických klenotů, restaurací, barů i kaváren, divadel a koncertních síní. Každý návštěvník si z nabídky jistě dokáže vybrat pro něj ten pravý a ideální program.

Můžete navštívit:

Muzeum Slivovice – Pojďme společně nahlédnout pod pokličku nejznámější firmě na výrobu slivovice a tou je společnost Rudolf Jelínek. Výrobou alkoholických destilátu se zabývá od roku 1894. V tomto muzeu máte jedinečnou možnost odhalit jejich příběh. Těšit se můžete na zajímavé projekce, reálné exponáty i na exkluzivní 5D show s virtuální realitou. V rámci prohlídky Vás čeká ochutnávka 3 ovocné destiláty a 3 valašské jednohubky.

Zámek a zámecký park Průhonice - součást pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Tato lokalita, oblíbená jako výletní místo nejen obyvateli hlavního města, je vzdálena jen pár minut od centra Prahy.

Španělská synagoga – synagoga stojí na místě nejstarší pražské židovské modlitebny zvané Stará škola. Poté v roce 1868 bylo vybudována Španělská synagoga v maurském slohu. Nová expozice mapuje posledních 200 let Židů v českých zemích.

hodnocení
9,8 / 10

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Aquapalace Hotel Prague je součástí resortu AQUAPALACE PRAHA s největším středoevropským krytým aquaparkem, v bezprostřední blízkosti jedné z nejkrásnějších evropských metropolí. Nedaleko od hotelu je také Průhonický zámek s parkem, který je součástí pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO, i rozsáhlá Dendrologická zahrada.

AKČNÍ NABÍDKA

● VSTUP DO VODNÍHO SVĚTA a FITNESS ● RÁJ PRO DĚTI ● SLEVA až 20% za včasný nákup

URČITĚ OCENÍTE

Proč Aquapalace Hotel Prague:
- CELÝ DEN KOUPÁNÍ V BAZÉNECH A NA TOBOGÁNECH
- čtyřhvězdičkový hotel je přímo propojený s největším krytým vodním parkem ve střední Evropě (rozloha vodního parku je 9.150m2)
- místo plné zábavy pro celou rodinu
- z pokoje v županu rovnou do bazénů
- historické centrum Prahy jen 14 km
- nákupní, komerční a zábavní centrum Praha – Čestlice vedle hotelu
- celkem 21 tobogánů a skluzavek ve Vodním světě
- hlídání dětí v areálu Vodního světa
- ANIMAČNÍ PROGRAMY každý víkend a o prázdninách denně, těšit se můžete na různé aktivity - soutěže, hledání pokladu, tančení aj.
- dětský koutek s hlídáním (pro děti 3 - 12 let) otevřen vždy v sobotu, neděli, svátek a letní prázdniny v době 11 - 17 hodin


 Video o hotelu:

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 - lůžkové pokoje s přistýlkou (rozkládací křeslo) Superior (max. 3 osoby)
1 - lůžkové pokoj za příplatek na ověření.

b) 4 - lůžkové rodinné pokoje Superior
(2 dospělí a max. 2 děti do 14,99 let): v pokoji 1x manželské lůžko a 1x patrová postel (170 cm dlouhá). Min. obsazení pokoje 2 dospělí + 2 děti.

Možnost 2 - lůžkového pokoje s balkonem, pouze bez přistýlky, nutno ověřit dostupnost předem a uvést při rezervaci. Příplatek za pokoj 260 Kč /noc. Hosté platí na místě.

Všechny pokoje: koupelna+WC, minibar, rádio, kabelová TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, rychlovarná konvice + káva a čaj, fén, Wi-Fi internet zdarma, bezpečnostní schránka a individuálně nastavitelná klimatizace, župan pro dospělé.

Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

CELKOVÁ KAPACITA

522 lůžek

FORMA STRAVY

Snídaně - bufetové stoly.
Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (bufetové stoly) a obědů na místě.

Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE.
Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu

POBYT S DĚTMI

v kat. a): ve 2 - lůžkovém pokoji s přistýlkou:
Jedno dítě do 5,99 let na přistýlce se snídaní a vstupem do vodního světa ZDARMA (se dvěma platícími dospělými osobami na pokoji).

v kat. b): v rodinném pokoji:
Až 2 děti do 14,99 let na patrové posteli ZDARMA

Děti do 100 cm mají vstup do vodního světa zdarma.

SLEVY A VÝHODY

SLEVA 10% za včasné knihování 45 a více dnů před nástupem platí v termínech 20.12.23 - 7.1.2024 Platí už pro pobyty od 1 noci.

SLEVA 20% za včasné knihování 45 a více dnů před nástupem platí v termínech 7.1. - 20.12.2024
Platí pro pobyty od 2 nocí.

SLEVA 15% za včasné knihování 30 a více dnů před nástupem platí v termínech 7.1.24 - 22.3.24, 7.4. - 8.5.24, 12.5. - 16.5.24, 20.5. - 25.7.24, 1.9. - 24.10.24, 3.11. - 19.12.24.
Platí pro pobyty od 2 nocí.

SLEVA 15% za včasné knihování 30 a více dnů před nástupem platí v termínech 23.3. - 6.4.24., 9.5. - 11.5.24, 17.5. - 19.5., 26.7. - 31.8., 25.10. - 2.11.24.
Platí pro pobyty od 3 nocí.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Restaurace „Astra“, bar “Barracuda” a obchod s dárkovými předměty a hračkami v hotelové hale, půjčovna DVD na recepci, moderní variabilní konferenční centrum, bezplatné Wi-Fi v celém hotelu, výtah, podzemní hotelové garáže.
V areálu nový MINIGOLF - 18ti jamkové minigolfové hřiště a dětské hřiště s průlezkami.

Z hotelu je přímý přístup (spojovací chodbou) do areálu Vodního světa, který nabízí široké spektrum služeb pro celou rodinu. Nechte se hýčkat a užijete si zábavu i relax.

VODNÍ SVĚT je rozdělen na tři paláce:
- palác dobrodružství: 21 tobogánů a str skluzavky, spacebowl a divoká řeka
- palác pokladů: umělé vlnobití, dětské brouzdaliště a skluzavky, pirátská loď
- palác relaxace: vířivky, masážní lavice, plavecký bazén (délka 20 m), relaxační zóna
- venkovní zóna (provoz pouze v letních měsících): divoká řeka, venkovní bazén s vířivými lavicemi a dětské brouzdaliště, lehátka
- dále Korálový dóm s mořským akváriem a nejteplejším bazénem v areálu 37°C, dále potápěčská jáma a dětský koutek, restaurace, kavárna, zmrzlinový bar, vodní bar s míchanými alkoholickým i nealkoholickými nápoji
- 450 m dlouhá řeka vinoucí se celým Vodním světem a propojující všechny paláce
- dětský koutek (pro děti od 3 do 12 let)


SAUNOVÝ SVĚT: výběr ze 16 druhů saun (klasické finské sauny, římské lázně nebo venkovní severský srub či sauna v ruském stylu), řada speciálních aromatických sprch a ochlazovacích bazénků, vířivky a relaxační zóny.

WELLNESS CENTRUM: masáže, balneologické léčebné procedury v hydromasážních vanách pro páry i jednotlivce. Dále exotické procedury jako hammam a rhassoul, oblíbený je „soft pack“ a privátní sauny s vlastními vířivkami, sprchami, hammam stolem a soukromou relaxační zónou. Kosmetické služby s výrobky PAYOT a THALGO, manikůra, pedikůra, depilace a solária.

FITNESS CENTRUM: dvě podlaží nabízí řadu aktivit (cvičení v kardio zóně, moderní posilovací stroje, bruslařské, veslařské a crossové trenažéry či skupinová cvičení jako aerobik, pilates, spinning apod).

Atrakce:. CRAZY TUBE je rodinný tobogán pro všechny generace, na kterém se jezdí na pneumatikách - a to i třeba za sebou ve vláčku. Pěkně to háže ze strany na stranu, tak buďte při prvních jízdách opatrní, teprve když si osaháte všechny záludnosti, jezděte ostřeji.
CANYON je korytový tobogán, kde velmi záleží na tom, jaké světlo svítí na semaforu u startu. Pokud svítí modrá, mohou na Canyon i šestileté děti, pokud se rozsvítí červená nebo dokonce černá, jen od osmi let. Všichni však musí být bezpodmínečně plavci. Na cestě Canyonem vás čeká několik překvapení, chvíli budete mít pocit, že propadnete do hlubin, ale je to jen klam, Canyon je totiž na jednom místě průhledný. Po cestě potkáte dokonce i vyhlídkovou terasu a tak můžete chvíli nerušeně, ponořeni v teplé vodě, sledovat dění na rozlehlé venkovní zahradě.
Canyon ústí přímo do venkovní Divoké řeky, takže za jednu jízdu urazíte celkem 250 metrů - a delší tobogán opravdu v České republice nenajdete! Je to vůbec nejdelší vodní had v naší vlasti.

Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel**** Superior

Video o hotelu:

Restaurace v objektu
Sauna v areálu
BAR (denní bar, lobby bar)

Balíčky

CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH

1 nocí
snídaně
od 2 560 Kč za osobu
CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH

SAUNY A CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH

1 nocí
snídaně
od 2 730 Kč za osobu
SAUNY A CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Prahy, dále MHD.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobus, městská doprava:
- autobus číslo 325 ze zastávky Nádraží Uhříněves směr Čestlice, Kika
- autobusy číslo 328, 363, 385 z metra „C“ - Opatov směr zastávka Čestlice, Aquapalace
- noční spoj 605 ze zastávky Čestlice, Aquapalace.

Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM (zima)

Vzdálenost:
z Prahy: 16,1 km, z Českých Budějovic: 135,4 km, z Brna: 192,1 km, z Ostravy: 360,7 km

PŘÍJEZD AUTEM

Dálnice D1, Exit D6, obchodní zóna Průhonice – Čestlice u Prahy. Parkování ve dvou parkovacích domech (mimo areál hotelu) nebo v podzemní garáži hotelu.
GPS: 50°0'28.997"N, 14°34'19.418"E

DÁLE PRO VÁS

BENEFITY NAVÍC: SLUŽBA EXECUTIVE (za příplatek)
- volný celodenní neomezený vstup do Saunového světa, uvítací přípitek, parkování v garáži, volný vstup do Executive Lounge s občerstvením, možnost dřívějšího příjezdu a pozdního odjezdu (dle možností hotelu).

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquapark spojený s hotelem chodbou (popis v sekci Vybavení)

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Hlavní město Praha se svou Malou Stranou, Pražským hradem, Karlovým mostem a mnoha dalšími památkami a turistickými atrakcemi - je jen 5 km od hotelu a je snadno dosažitelná autem nebo městským autobusem.

Dendrologická zahrada s botanickými vzácnostmi, rybníčky, loukami a stromy z celého světa zve k tiché procházce přírodou (otevřeno od dubna do října).

Zámek a zámecký park Průhonice - součást pražské památkové rezervace, pod ochranou UNESCO. Tato lokalita, oblíbená jako výletní místo nejen obyvateli hlavního města, je vzdálena pouhé dvě minuty autem nebo deset minut chůze od hotelu.

Golf. Nedaleko hotelu (ve vzdálenosti 7 - 30 km) se nachází i několik golfových hřišť: Hostivař, Golf Resort Black Bridge, Golfový klub Štiřín, Golfové letovisko Konopiště, Golfový klub Praha-Motol a Golfový klub Praha-Hodkovičky.

Cyklistika. Báječný výlet pro cyklisty nabízí 24 km dlouhá Botičská zelená stezka (Průhonice - Hostivař - Nusle - Výtoň). Stezka sleduje potok Botič a spojuje pražské čtvrti 1, 2, 4, 10, 11 a 15 s Pitkovicemi, Křeslicemi a Průhonicemi.

NAVŠTIVTE NÁRODNÍ GALERII:
• Národní galerie v Praze otevírá zcela zdarma svoje stálé expozice pro děti a mládež do 18 let a studenty do 26 let.
• Nulové vstupné se vztahuje jak na české, tak zahraniční návštěvníky, kteří Národní galerii v Praze navštíví v období od dubna do prosince.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 20.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě rozšíření na polopenzi, začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod.

Hotel při příjezdu vyžaduje garanci kreditní kartou ve výši 1 350 Kč / noc anebo hotovost. Hosté mohou kdykoliv konzumovat "na účet pokoje" a zaplatí při odjezdu (resp. bude jim útrata odečtena z garance).

NOVĚ PLATÍ PRAVIDLO: u pobytů na 1 NOC = 1 VSTUP 1 VSTUP DO AQUAPARKU. V případě vstupu navíc (v den odjezdu nebo příjezdu) je účtován příplatek - placeno na místě : 1040 CZK/ Dvoulůžkový pokoj Superior, 1300 CZK/ Rodinný pokoj Superior, 780 CZK/ Jednolůžkový pokoj Superior

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

21 Kč/ osoba / den

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

780,-Kč/den

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Parkování: 600 parkovacích míst ve dvou veřejných parkovacích domech (mimo areál hotelu cca 100 m) za poplatek 100 Kč /den.

Podzemní garáž (126 míst): 300,-Kč/den

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet (bez záruky):
Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Eurocard, Amex.

Dětská postýlka: zdarma (postýlka je možná pouze ve 2-lůžkovém pokoji bez přistýlky)

report_problemPLATÍ ODLIŠNÉ STORNO:
Stornopoplatky:
storno 6-3 dny před příjezdem: stornopoplatek 50 % z celkové ceny rezervace
storno 2 a méně dnů před příjezdem nebo no show: stornopoplatek 100 % z celkové ceny rezervace
Speciální stornopoplatky:
Velikonoční pobyty 29.3.2024 - 01.04.2024 – storno 14 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek 100% z celkové ceny rezervace.
Pobyty 25.10.2024 - 02.11.2024: zrušení rezervace 14 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek ve výši 100 % celkové ceny rezervace.
Novoroční pobyty 25.12.2023 – 06.01.2024 – storno 30 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek 100% z celkové ceny rezervace.


NOVĚ PLATÍ PRAVIDLO U POBYTŮ NA 1 NOC = 1 VSTUP 1 VSTUP DO AQUAPARKU. V případě vstupu navíc (v den odjezdu nebo příjezdu) je účtován příplatek - placeno na místě : 1040 CZK/ Dvoulůžkový pokoj Superior, 1300 CZK/ Rodinný pokoj Superior, 780 CZK/ Jednolůžkový pokoj Superior

od 1.7.2022 nahrazují Aquabus častější spoje autobusů Pražské integrované dopravy:

Linka č. 385 „AQUAPALACE EXPRESS“ – ze stanice metra Opatov do zastávky Čestlice - Aquapark.
Linky č. 328, 357 a 363 - ze stanice metra Opatov do zastávky Čestlice – V Oblouku.
Linky č. 401, 402 a 406 - ze stanice metra Roztyly do zastávky Čestlice - V Oblouku.

Jízdné se řídí aktuálním tarifem Pražské integrované dopravy.

Jízdní řády zde:
https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/
https://pid.cz/en/lines/

report_problemPLATÍ ODLIŠNÉ STORNO:
Stornopoplatky:
storno 6-3 dny před příjezdem: stornopoplatek 50 % z celkové ceny rezervace
storno 2 a méně dnů před příjezdem nebo no show: stornopoplatek 100 % z celkové ceny rezervace
Speciální stornopoplatky:
Velikonoční pobyty 29.3.2024 - 01.04.2024 – storno 14 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek 100% z celkové ceny rezervace.
Pobyty 25.10.2024 - 02.11.2024: zrušení rezervace 14 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek ve výši 100 % celkové ceny rezervace.
Novoroční pobyty 25.12.2023 – 06.01.2024 – storno 30 dní před příjezdem nebo méně: stornopoplatek 100% z celkové ceny rezervace.


NOVĚ PLATÍ PRAVIDLO U POBYTŮ NA 1 NOC = 1 VSTUP 1 VSTUP DO AQUAPARKU. V případě vstupu navíc (v den odjezdu nebo příjezdu) je účtován příplatek - placeno na místě : 1040 CZK/ Dvoulůžkový pokoj Superior, 1300 CZK/ Rodinný pokoj Superior, 780 CZK/ Jednolůžkový pokoj Superior

od 1.7.2022 nahrazují Aquabus častější spoje autobusů Pražské integrované dopravy:

Linka č. 385 „AQUAPALACE EXPRESS“ – ze stanice metra Opatov do zastávky Čestlice - Aquapark.
Linky č. 328, 357 a 363 - ze stanice metra Opatov do zastávky Čestlice – V Oblouku.
Linky č. 401, 402 a 406 - ze stanice metra Roztyly do zastávky Čestlice - V Oblouku.

Jízdné se řídí aktuálním tarifem Pražské integrované dopravy.

Jízdní řády zde:
https://pid.cz/jizdni-rady-podle-linek/
https://pid.cz/en/lines/

Pořadatel produktu: CK ATIS a.s.

Recenze

Zobrazené recenze jsou získávány pouze od klientů cestovní kanceláře, kteří využili služeb ubytovacího zařízení. Deset dnů po skončení ubytování automaticky odesíláme "Dotazník spokojenosti" na email uvedený ve smlouvě klientem. Ze strany cestovní kanceláře nejsou recenze nijak upravovány a v případě, že klient s něčím vyjádřil nespokojenost, přidáváme k takovémuto hodnocení vyjádření daného poskytovatele služeb, popřípadě vyjádření cestovní kanceláře. Kromě písemného hodnocení hodnotí klient pobyt číselně na stupnici 1 - 10 pro jednotlivé kategorie (Ubytování, Poloha, Stravování, Služby), přičemž 10 je nejlepší hodnocení. Celkové hodnocení je zobrazeno jako průměr hodnocení jednotlivých kategorií.
CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 01.09. - 08.09. 03.10. - 25.10. 28.07. - 01.09. 25.10. - 03.11. 08.09. - 03.10. 03.11. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 2 1
a) Dospělý na lůžku v 1/2 Superior snídaně Na noc 2560 3170 2080
a) Dospělý na přistýlce Superior snídaně Na noc 2050 2050 2050
a) Dítě na přistýlce Superior (6 - 12,99 let) snídaně Na noc 1030 1030 1030
a) Dítě na přistýlce ZDARMA Superior (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
b) Dospělý na lůžku v 1/4 snídaně Na noc 3570 4690 3090
b) Dítě na lůžku ZDARMA (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
a),b) Dítě bez lůžka ZDARMA (se 2 dospělými) (0 - 1,99 let) Bez stravy Na noc 0 0 0
SAUNY A CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 01.09. - 08.09. 03.10. - 25.10. 28.07. - 01.09. 25.10. - 03.11. 08.09. - 03.10. 03.11. - 20.12.
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 1 2 1
a) Dospělý na lůžku v 1/2 Superior snídaně Na noc 2730 3340 2250
a) Dospělý na přistýlce Superior snídaně Na noc 2220 2220 2220
a) Dítě na přistýlce Superior (6 - 12,99 let) snídaně Na noc 1190 1190 1190
a) Dítě na přistýlce ZDARMA Superior (0 - 5,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
b) Dospělý na lůžku v 1/4 snídaně Na noc 3910 5030 3440
b) Dítě na lůžku ZDARMA (0 - 14,99 let) snídaně Na noc 0 0 0
a),b) Dítě bez lůžka ZDARMA (se 2 dospělými) (0 - 1,99 let) Bez stravy Na noc 0 0 0
Povinné
SAUNY A CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 01.09. - 08.09. 03.10. - 25.10. 28.07. - 01.09. 25.10. - 03.11. 08.09. - 03.10. 03.11. - 20.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 1580 2090 1180
CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 01.09. - 08.09. 03.10. - 25.10. 28.07. - 01.09. 25.10. - 03.11. 08.09. - 03.10. 03.11. - 20.12.
Příplatek za 1 - lůžkový pokoj Na noc 1580 2090 1180
Nepovinné
CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 28.07. - 20.12.
Večeře - dospělý Na noc 790
Večeře - dítě (6 - 12,99 let) Na noc 390
Večeře - dítě zdarma (0 - 5,99 let) Na noc 0
Večeře - dítě (13 - 18,99 let) Na noc 810
Příplatek za službu EXECUTIVE k pokoji 1/1 Na noc 810
Příplatek za službu EXECUTIVE k pokoji 1/2 Na noc 1350
Příplatek za službu EXECUTIVE k rodinnému pokoji Na noc 1600
SAUNY A CELÝ DEN NA TOBOGÁNECH
29.06. - 26.07. 28.07. - 20.12.
Večeře - dospělý Na noc 790
Večeře - dítě (6 - 12,99 let) Na noc 390
Večeře - dítě zdarma (0 - 5,99 let) Na noc 0
Večeře - dítě (13 - 18,99 let) Na noc 810
Příplatek za službu EXECUTIVE k pokoji 1/1 Na noc 810
Příplatek za službu EXECUTIVE k pokoji 1/2 Na noc 1350
Příplatek za službu EXECUTIVE k rodinnému pokoji Na noc 1600
loading...
cookie
Nastavení cookies

Abychom vám usnadnili procházení stránek a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se společností MagicWare. Jejich nastavení upravíte odkazem "Nastavení" a kdykoliv jej můžete změnit v patičce webu. Podrobnější informace najdete v našich Zásadách ochrany osobních údajů a používání souborů cookies. Souhlasíte s používáním cookies?

Funkční cookies

Zprostředkovávají základní funkčnost stránky, web bez nich nemůže fungovat.

Analytické cookies

Počítají návštěvnost webu a sběrem anonymních statistik umožňují provozovateli lépe pochopit své návštěvníky a stránky tak neustále vylepšovat.

Marketingové cookies

Shromažďují osobní údaje o uživateli z marketingového hlediska. Např. shromažďují informace za účelem přizpůsobení nabízené reklamy zájmům zákazníka, propojení se sociální sítí atd.

Personální cookies

Personální cookies nám umožňují upravit obsah webových stránek podle vašich specifických potřeb a preferencí. Odmítnutí používání osobních souborů cookie může vést k zobrazování informací, které jsou pro konkrétního uživatele nepoužitelné.